Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy. Nasz Samorząd zaprasza

Nasz Samorząd zorganizuje internetowy kiermasz dla Tarnogórzan. Organizacja chce wspomóc lokalnych rzemieślników i gastronomię.

Nasz samorzad jarmark

Co kupić na prezent?

W grudniu wiele osób staje przed takim właśnie dylematem. Jednak w tym roku tarnogórzanie nie powinni mieć najmniejszego problemu z wyborem świątecznych podarunków dla najbliższych. Jeszcze niedawno zasmuciła nas wiadomość, że organizacja tradycyjnego jarmarku została zatrzymana. Dziś wiemy, iż w naszym mieście odbędą się aż... trzy takie wydarzenia. Przedstawialiśmy już Srebrny Bazar oraz kiermasz pod patronatem Urzędu Miasta. Do tych inicjatyw dołączył jeszcze pomysł Naszego Samorządu.

Jarmark organizacji odbędzie się w formie zdalnej. Wszystkie oferty lokalnych przedsiębiorstw zaprezentowane są na stronie internetowej wydarzenia. Co na niej znajdziemy? Przede wszystkim ciekawe pomysły na prezenty, ręcznie robione ozdoby, a także vouchery, czy nawet świąteczny catering. Do akcji przyłączyło się już kilka firm, ale lista pozostaje otwarta. Każdy, kto chciałby wystawić swoje produkty na internetowym jarmarku, proszony jest o mailowy (info@nasz-samorzad.pl) kontakt z organizatorami. Informacje, które powinny znaleźć się w wiadomości, to:

  • zdjęcie przedstawiające ofertę świąteczną (może to być menu)
  • link do strony internetowej oraz/lub Facebooka
  • telefon kontaktowy
  • krótki opis oferty
  • sposób dostawy produktów: odbiór osobisty, wysyłka, dowóz

Koordynatorzy czekają na zgłoszenia do 5 grudnia.

- Organizacja Wirtualnego Jarmarku Bożonarodzeniowego ma na celu pomoc przedsiębiorcom wyjątkowo mocno doświadczonym w tym roku obostrzeniami i epidemią koronawirusa. Chcemy, aby to właśnie lokalne firmy pomogły nam w tym roku zorganizować Święta i wybrać prezenty - opowiadają przedstawiciele Naszego Samorządu. - W tym roku pandemia pokrzyżowała wiele spraw, a liczne obostrzenia uniemożliwiają nam normalne przygotowania Świąt Bożego Narodzenia. Nie znaczy to jednak, że Święta mają być mniej świąteczne - dodają.

fot. Nasz Samorząd

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Przygotowania do swiat tarnowskie gory

Przygotowania do Świąt rozpoczęte. Co w tym...

Srebrny bazar tarnowskie gory

Srebrny Bazar, czyli wirtualny, świąteczny...

Tarnowskie gory koledy 2020

Tarnogórskie kolędowanie 2020 - tym razem online

Talentiada radzionkow

Talentiada 2020. Weź udział i zaśpiewaj na...

Film o miedarach

Powstał nowy film z Miedarami w roli głównej....

Srebrny pociag 11

Srebrny Pociąg powraca! Odwiedzi Tarnowskie...

Kino samochodowe powrca

Reaktywacja kina samochodowego. Czeka nas...