Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy. Nasz Samorząd zaprasza

Nasz samorzad jarmark

Nasz Samorząd zorganizuje internetowy kiermasz dla Tarnogórzan. Organizacja chce wspomóc lokalnych rzemieślników i gastronomię.

Co kupić na prezent?

W grudniu wiele osób staje przed takim właśnie dylematem. Jednak w tym roku tarnogórzanie nie powinni mieć najmniejszego problemu z wyborem świątecznych podarunków dla najbliższych. Jeszcze niedawno zasmuciła nas wiadomość, że organizacja tradycyjnego jarmarku została zatrzymana. Dziś wiemy, iż w naszym mieście odbędą się aż... trzy takie wydarzenia. Przedstawialiśmy już Srebrny Bazar oraz kiermasz pod patronatem Urzędu Miasta. Do tych inicjatyw dołączył jeszcze pomysł Naszego Samorządu. 

Jarmark organizacji odbędzie się w formie zdalnej. Wszystkie oferty lokalnych przedsiębiorstw zaprezentowane są na stronie internetowej wydarzenia. Co na niej znajdziemy? Przede wszystkim ciekawe pomysły na prezenty, ręcznie robione ozdoby, a także vouchery, czy nawet świąteczny catering. Do akcji przyłączyło się już kilka firm, ale lista pozostaje otwarta. Każdy, kto chciałby wystawić swoje produkty na internetowym jarmarku, proszony jest o mailowy (info@nasz-samorzad.pl) kontakt z organizatorami. Informacje, które powinny znaleźć się w wiadomości, to:

  • zdjęcie przedstawiające ofertę świąteczną (może to być menu)  
  • link do strony internetowej oraz/lub Facebooka
  • telefon kontaktowy
  • krótki opis oferty
  • sposób dostawy produktów: odbiór osobisty, wysyłka, dowóz

Koordynatorzy czekają na zgłoszenia do 5 grudnia. 

Organizacja Wirtualnego Jarmarku Bożonarodzeniowego ma na celu pomoc przedsiębiorcom wyjątkowo mocno doświadczonym w tym roku obostrzeniami i epidemią koronawirusa. Chcemy, aby to właśnie lokalne firmy pomogły nam w tym roku zorganizować Święta i wybrać prezenty - opowiadają przedstawiciele Naszego Samorządu. - W tym roku pandemia pokrzyżowała wiele spraw, a liczne obostrzenia uniemożliwiają nam normalne przygotowania Świąt Bożego Narodzenia. Nie znaczy to jednak, że Święta mają być mniej świąteczne - dodają. 

fot. Nasz Samorząd 

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: