Wirtualny Jarmark Świąteczny w Tarnowskich Górach. Nasz Samorząd zaprasza

Organizacja Nasz Samorząd zorganizowała wielkanocny kiermasz w wersji online. Co znajdziemy na internetowych stoiskach?

Wielkanoc 2021 w Tarnowskich Górach

W tym roku niestety nie mogliśmy uczestniczyć w tradycyjnym jarmarku wielkanocnym, jaki do 2019 roku odbywał się na rynku. Nie znaczy to jednak, że tarnogórscy rzemieślnicy nie otrzymali okazji do pochwalenia się swoimi produktami. W ubiegły piątek, 26 marca Stara Stajnia w Wojtachy zorganizowała wydarzenie dla wszystkich miłośników rękodzieła. Małą fotorelację z eventu zobaczyć można TUTAJ. Kiermasz kończy się jutro, 31 marca o godzinie 18:00.

Inspiracji na prezent dla najbliższych szukać możne także w Internecie. Organizacja Nasz Samorząd zaprasza tarnogórzan na Wirtualny Jarmark. Podobną inicjatywę członkowie organizacji podjęli przed Świętami Bożego Narodzenia.

- Święta Wielkanocne już za tydzień, to ostatni moment na złożenie zamówienia w naszych lokalnych restauracjach. Ten tydzień to także czas na zakup wielkanocnego mazurka, prezentów od zajączka, czy też kwiatów i ozdób na wielkanocny stół. Te wszystkie rzeczy, a także wiele więcej, znajdą Państwo u naszych lokalnych restauratorów oraz przedsiębiorców - zapraszają pomysłodawcy akcji.

Co znajdziemy na internetowym jarmarku? Prezenty podzielono na pięć grup: ozdoby i dekoracje, vouchery, świąteczne menu, kreatywne oraz różne. Swoje produkty i wyroby prezentują między innymi: Hotel Restauracja OPERA, Niebo w mieście Tarnowskie Góry, Restauracja "Lawendowy Ogród", HEKSA eco beauty, Moja - biżuteria z żywicy, czy Yasumi Tarnowskie Góry. Oferty lokalnych przedsiębiorców zebrane są na specjalnie w tym celu utworzonej stronie internetowej.

fot. Niebo w mieście Tarnowskie Góry/HEKSA eco beauty/Moja - biżuteria z żywicy

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry, kiermasz na Osadzie Jana

Bożonarodzeniowy Kiermasz na Osadzie Jana

Tarnowskie Góry, choinka

Jarmark Bożonarodzeniowy w Tarnowskich Górach

Tarnowskie gory kiermasz

Jarmark Wielkanocny 2021 w Tarnowskich Górach....

Pochód Trzech Króli w Miasteczku Śląskim

Orszak Trzech Króli w Miasteczku Śląskim

Cynk z TG

Przenieś się w czasie i zobacz stare Tarnowskie Góry

Żygliński 4Pack 2021

Żygliński 4Pack. LKS Żyglin zaprasza

Letnie Kino Parkowe w Świerklańcu

Letnie Kino Parkowe w Świerklańcu. Zobacz repertuar