Wiśniowy Sad w Tarnowskich Górach powraca. Przygotujcie się na wielkie otwarcie już jutro

Po wielu tygodniach przygotowań znana tarnogórska restauracja ponownie zaprasza klientów. Mieszkańcy i przyjezdni goście będą mogli zobaczyć jej odnowione wnętrze już 11 kwietnia.

Wiśniowy Sad
Wiśniowy Sad w Tarnowskich Górach

Wiśniowy Sad znów otwarty

Na tę informację czekało wielu tarnogórzan i nie tylko. Nieczynny od początku roku lokal powraca na gastronomiczną mapę. Wielka premiera wyremontowanej restauracji już jutro, 11 kwietnia. Goście mogą przybywać od godziny 12:00. Wiśniowy Sad znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Odrodzenia 4.

- Dzięki przychylności wieloletnich właścicieli Restauracji i spójnej wizji funkcjonowania Restauracji, będzie ona miejscem, gdzie bez pośpiechu, w otoczeniu natury, można będziecie ogrzać się przy kominku, zjeść tradycyjne potrawy i spędzić miło czas oraz zorganizować wymarzone przyjęcie - zapowiadają przedstawiciele lokalu.

W styczniu ówcześni właściciele restauracji ogłosili jej tymczasowe zamknięcie. Wywołało to niemało emocji wśród lokalnej społeczności. Na szczęście Wiśniowy Sad nie zamknął swoich drzwi na zawsze. Został jednak przejęty przez nowych inwestorów. Zgodnie z planem po remoncie lokal znów czeka na gości. Z restauracją można się kontaktować telefonicznie: 32 769 14 02 lub mailowo: wisniowytg@gmail.com.

Kawiarnia grounded tg

Może Cię zainteresować:

Jeszcze jeden lokal w centrum Tarnowskich Gór. Łączy kawę z coworkingiem

Autor: Urszula Gołkowska

02/04/2024

Tarnowskie gory cztery pory dnia

Może Cię zainteresować:

W Tarnowskich Górach otwiera się nowa restauracja. Znajduje się w samym sercu miasta

Autor: Urszula Gołkowska

14/03/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon