Tarnowskie Góry - Wydział Komunikacji nieczynny. Wszystkiemu winny covid

Od dziś aż do odwołania Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach nie będzie przyjmował petentów. Znamy przyczynę.

Wydzial komunikacji tg

Urzędnicy na kwarantannie

Starostwo Powiatowe poinformowało, że Wydział Komunikacji zostanie tymczasowo zamknięty. Powód? Wśród pracowników wykryto przypadki zarażenia koronawirusem i zdecydowano się na objęcie urzędników kwarantanną. W tym czasie dokumenty dotyczące Wydziału nie będą wydawane. Zgłoszenia dotyczące nabycia lub zbycia pojazdu wciąż można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej (komunikacja@tarnogorski.pl), platformy E-PUAP: /33o3v5levb/SkrytkaESP lub poczty tradycyjnej. Przypomnijmy, ile czasu mamy na zawiadomienie Starostwa Powiatowego:

  • do 180 dni od daty zakupu/zbycia w przypadku pojazdów zakupionych do 31.12.2020 roku (dotyczy pojazdów krajowych zarejestrowanych w Polsce).
    W przypadku pojazdów zakupionych i sprowadzonych z krajów Unii Europejskiej termin na zgłoszenie i rejestrację wynosi 180 dni.
  • w terminie do 30 dni od daty zakupu/zbycia w przypadku pojazdów zakupionych po 01.01.2021 roku (dotyczy pojazdów krajowych zarejestrowanych w Polsce).
    W przypadku pojazdów zakupionych i sprowadzonych z krajów Unii Europejskiej termin na zgłoszenie i rejestrację wynosi 30 dni.

- O terminie rozpatrzenia wniosków złożonych w urnie przed 11.02.2021r. zostaną Państwo poinformowani telefonicznie po zakończeniu kwarantanny przez pracowników Wydziału - dodają urzędnicy.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Wydzial komunikacji starostwo tg

Wydział Komunikacji znów otwarty! Jak zapisać...

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach - ułatwienia dla osób o specjalnych potrzebach

Starostwo z myślą o osobach ze specjalnymi potrzebami

Tarnowskie Góry 2022 02 14 T142256 702

Nowy sprzęt dla Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego

Tarnowskie Góry luty 2022

Podsumowanie tygodnia 07-13.02.2022

Nowy system rejestracji w Wydziale Komunikacji

Zmiany w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach - obostrzenia 2022

Ograniczenia w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach

Zmarł Mirosław Ogiński

Zmarł Mirosław Ogiński