Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach i nowe zasady rejestracji

Osoby planujące rejestrację samochodu czy dopisanie współwłaściciela pojazdu powinny zapoznać się z nowym systemem przyjmowania petentów. Co się zmieni?

Nowa organizacja w Wydziale Komunikacji

Od dziś, 8 lutego, część interesantów wydziału musi dokonać elektronicznej rezerwacji na wizytę w urzędzie. Dotyczy ona:
• rejestracji pojazdów fabrycznie nowych, krajowych i zagranicznych
• wtórników dowodów rejestracyjnych i kart pojazdów
• wymiany dowodów z powodu braku miejsca na wpis
• dopisania lub wykreślenia współwłaściciela w dowodzie rejestracyjnym

System dedykowany jest zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Pozostałe sprawy są na bieżąco realizowane w wydziale bez konieczności wcześniejszego umawiania się.

Rezerwacji dokonamy przez stronę tarnogorski.bezkolejki.eu/wk. Znajdziemy tam formularz pozwalający na umówienie wizyty.

Wydział Komunikacji Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach
tarnogorski.bezkolejki.eu
- Potwierdzeniem dokonania rezerwacji internetowej jest zwrotne przesłanie 6-cyfrowego kodu dostępu SMS-em lub poprzez e-mail (zależnie od wybranej formy potwierdzenia) - informują urzędnicy.
- Kod dostępu wymagany jest do pobrania biletu w biletomacie w holu Wydziału Komunikacji w umówionym terminie wizyty. Jeden kod dostępu uprawnia do pobrania 1 biletu na 1 pojazd - dodają.

W stojącym w holu biletomacie dostępne są:

  • bilety "Rezerwacja Internetowa" – do pobrania po uprzednim wpisaniu kodu dostępu z rezerwacji internetowej
  • bilet E – dla spraw związanych z prawem jazdy,
  • bilet C – dla odbiorów dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic, wydawania zaświadczeń, zgłaszanie nabycia i zbycia pojazdów, demontażu, wpisów w dowodzie rejestracyjnym (hak, L, VAT, gaz, TAXI)

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon