Wyjątkowe spotkanie w gminie Świerklaniec. Do Nakła Śląskiego zawita Artur Andrus

Wszyscy fani satyrycznego artysty powinni już rezerwować sobie wtorkowy wieczór w przyszłym tygodniu. 21 listopada tego specjalnego gościa będzie można spotkać w powiecie tarnogórskim.

Artur Andrus
Artur andrus naklo slaskie

Andrus w Nakle Śląskim

"Nazywali go Marynarz", "Cyniczne Córy Zurychu", "Królowa nadbałtyckich raf" czy "Od Jokohamy do Fujisawy" - jeśli znacie wykonawcę tych szalonych przebojów, w przyszłym tygodniu koniecznie powinniście pojawić się w Nakle Śląskim. 21 listopada gminę Świerklaniec odwiedzi Artur Andrus. Pisarz, dziennikarz, artysta kabaretowy opowie o swojej radosnej twórczości. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej - filii w Nakle Śląskim (ul. Główna 62). Chętni mogą odebrać bezpłatne wejściówki w siedzibie filii. Na zakończenie wydarzenia zainteresowani goście zaopatrzą się w książki "Koneserzy kolejnego dnia", "Antylopa z Podbeskidzia" czy "A koń w galopie nie śpiewa...".

- Będziemy mieli okazję spędzić niezapomniany wieczór w wyśmienitym towarzystwie. Zarezerwujcie swój czas, będzie warto! - zapraszają organizatorzy.
Palac kawalera swierklaniec koncerty

Może Cię zainteresować:

Świerklaniec zaprasza na kulinarno-muzyczną ucztę. Ruszają "Koncerty ze Smakiem"

Autor: Urszula Gołkowska

30/10/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon