Wyniki loterii Rozlicz PIT w TG. Kto odjechał z rynku nowym Fiatem Pandą?

Znamy już szczęściarza, a właściwie szczęściarę, do której trafiła nagroda główna. Uroczyste wręczenie samochodu oraz pozostałych trofeów odbyło się dziś, 16 lipca, na rynku.

Wyniki Rozlicz PIT w TG 2022

31 maja odbyło się losowanie szczęśliwych tarnogórzan, do których w niedługim czasie trafiły atrakcyjne nagrody. Konkurencja była naprawdę spora.

- Przypominamy, że udział w loterii mogła wziąć pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terenie gminy Tarnowskie Góry, która złożyła deklarację podatkową PIT za 2021 rok w Urzędzie Skarbowym w Tarnowskich Górach znajdującym się przy ul. Opolskiej 23, tj. wskazała w deklaracji podatkowej PIT gminę Tarnowskie Góry jako miejsce zamieszkania - tłumaczą przedstawiciele Urzędu Miasta.

Łączna wartość wszystkich trofeów to około 80 tysięcy złotych. Loteria cieszyła się niemałą popularnością. Do udziału zgłosiło się online 1485 podatników.

Fiat znalazł nową właścicielkę

Główną nagrodą był samochód hybrydowy marki Fiat Panda 4. Pojazd trafił do pani Małgorzaty. Upominki otrzymało także kilkunastu innych tarnogórzan. Czekały na nich:

  • dwa Xboxy series X
  • trzy hulajnogi elektryczne Xiaomi Mi Electric
  • cztery smartfony Samsung Galaxy
  • pięć kart podarunkowych do Parku Wodnego po 500 zł każda

Kolejna szansa na wzięcie udziału w loterii już w przyszłym roku.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon