Wypadek na hulajnodze elektrycznej. Tarnogórzanin miał w organizmie prawie dwa promile

Niby każdy zna podstawowe zasady bezpieczeństwa, ale nie wszyscy przechodzą od wiedzy do praktyki. Pewien 30-latek z naszego miasta trafił do szpitala z krwawiącą raną, a do tego z mandatem. Wszystko przez wypite wcześniej procenty.

Tarnowskie góry wypadek poczdamska

Pijany kierowca hulajnogi trafił do szpitala

Weekend nie rozpoczął się pomyślnie dla 30-letniego mieszkańca Tarnowskich Gór. 19 sierpnia około godziny 7:00 policjanci otrzymali informację o wypadku, jaki miał miejsce na ulicy Poczdamskiej w naszym mieście. Kierowca hulajnogi elektrycznej przewrócił się i krwawił. Na miejsce skierowano policjantów i ratowników medycznych.

Na miejscu funkcjonariusze szybko ustalili przebieg zdarzenia. Poszkodowany mężczyzna był nietrzeźwy. W jego organizmie wykryto prawie dwa promile alkoholu. Z powodu gwałtownego hamowania kierowca hulajnogi spadł z pojazdu i doznał urazu głowy. Ratownicy przetransportowali poszkodowanego do szpitala. Nie ominęły go jednak konsekwencje zignorowania przepisów. Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

- Policjanci nieustannie przypominają i apelują do wszystkich o zdrowy rozsądek. Jazdą pod wpływem alkoholu może skończyć się tragicznie. Wsiadając za kierownicę samochodu lub na rower bądź hulajnogę musimy być trzeźwi! - ostrzegają mundurowi.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon