Wypadek w gminie Tworóg. Samochody zderzyły się między Brynkiem i Połomią

Dziś, 4 października, rano doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Zderzyły się z sobą dwa pojazdy osobowe. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Wypadek między Brynkiem i Połomią

Niesprzyjające warunki pogodowe, związane z jesienną porą roku, dają o sobie znać. 4 października przed godziną 6:00 policjanci otrzymali informację o wypadku w gminie Tworóg. Sytuacja miała miejsce w lesie pomiędzy Brynkiem i Połomią. Jak wstępnie podają funkcjonariusze, kierujący peugeotem nie dostosował prędkości do warunków na jezdni. Na łuku drogi uderzył w audi. Jego kierowca, 34-latek z powiatu lublinieckiego, został poszkodowany. Trafił do szpitala. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Policjanci zajmą się teraz wyjaśnianiem szczegółów wypadku. Na miejscu pomagali także druhowie z OSP Tworóg oraz JRG Tarnowskie Góry.

- Biorąc pod uwagę coraz gorsze warunki na drogach, policjanci nieustannie apelują o rozwagę na drodze. Jesienna aura, a co za tym idzie mokra nawierzchnia, poranne mgły i opady deszczu w połączeniu z brakiem dostatecznego skupienia mogą prowadzić do podobnych zdarzeń - przypominają mundurowi.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon