Wystawa fotograficzna na zakończenie warsztatów z Maciejem Gorylem. Gdzie można ją zobaczyć?

W naszym mieście trwa wyjątkowa ekspozycja. Składają się na nią zdjęcia wykonane przez uczestników zajęć prowadzonych przez znanego tarnogórskiego fotografa.

Nowe wystawy w tarnogórskiej bibliotece

W tym roku miłośnicy fotografii mieli niecodzienną okazję, by wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez uznanego znawcę tematu - Macieja Goryla. W ramach zajęć organizowane były także prace w terenie. Kursanci wyruszyli między innymi na nocny plener do centrum miasta czy szukali inspiracji w Parku Repeckim.

Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie efektów ich starań. W Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Zamkowa 5) można zobaczyć fotografie wykonane przez uczestników warsztatów. Wystawa potrwa do końca wakacji. Natomiast w Czytelni Czasopism stanęły sztalugi prezentujące prace uczestników pleneru fotograficznego odbywającego się na hałdzie popłuczkowej. Wydarzenie odbyło się w maju w ramach projektu "Akademia Biblioteka. Spotkania z nauką dla dzieci i młodzieży" organizowanego przez filię nr 4 w Bobrownikach Śląskich. Tematem zajęć stało się "Matematyczne piękno w przyrodzie".

Wernisaż omen.illegal

Może Cię zainteresować:

Laba z Pralnią, czyli artystyczno-kulturalny rozkład jazdy na wakacje w Tarnowskich Górach

Autor: Urszula Gołkowska

06/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon