Wystawa prac Macieja Goryla w Tarnowskich Górach. Sprawdź, do kiedy można ją zobaczyć

18 czerwca goście Miejskiej Biblioteki Publicznej mogli uczestniczyć w wyjątkowym fotograficznym wydarzeniu. Oficjalnie udostępniono wystawę przygotowaną przez znanego tarnogórskiego artystę.

Wystawa zdjęć Macieja Goryla już otwarta

Tarnogórskiego mistrza fotografii kojarzą nie tylko mieszkańcy naszego miasta. Pojawiał się on w studiach telewizyjnych, a jego zdjęcia trafiały na przykład do magazynu National Geographic. Teraz nadchodzi kolejna okazja, by przyjrzeć się z bliska pracom Macieja Goryla.

W ostatnią sobotę, 18 czerwca, miał miejsce wernisaż wystawy fotograficznej, która wzbudziła niemałe zainteresowanie. Goście mogli zobaczyć przygotowany przez autora film składający się z jego zdjęć. Natomiast w Galerii Antresola czekały wydruki fotografii.

- Jeżeli są trudne momenty, wiedzcie, że zawsze wyjdziecie na prostą. Można mieć pasje, można mieć zainteresowania, można mieć swój sposób na spędzanie czasu. Ja znalazłem fotografię - mówił Maciej Goryl podczas wernisażu.
- Większość zdjęć jest z naszych okolic. Zobaczmy, ile momentów przegapiamy w tym wielkim pędzie. Warto docenić to, co się ma, póki to mamy - dodawał.

Wystawę można oglądać na terenie biblioteki aż do 30 lipca.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon