Za nami III Tarnogórska Noc Muzyczna. Park Repecki zatonął w przebojach

... i w deszczu, ale to pierwsze jest zdecydowanie ważniejsze. Przed gośćmi swój nowy repertuar zaprezentowała znana i lubiana Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta.

III Tarnogórska Noc Muzyczna 2022

Wakacyjne wydarzenie naszych lokalnych muzyków już za nami. Mimo że pogoda niezbyt dopisała, to frekwencja już jak najbardziej. Goście świetnie bawili się w Parku Repeckim i z pewnością ten wieczór na długo pozostanie w ich pamięci.

- Cudowny, niezapomniany koncert w malowniczej scenerii. Wielkie gratulacje.

- Na przyszły rok wprowadźcie do repertuaru "Riders on the Storm" i będziecie gotowi na każdą ewentualność!

- Było pięknie jak zawsze, mimo ciągłego akompaniamentu grzmotów. Już nie mogę doczekać się następnych koncertów.

- Wasze koncerty to sama przyjemność! Mimo pogody to był bardzo miły wieczór dzięki Waszej muzyce. Ciekawe utwory i świetne wykonanie.

Mała próbka wczorajszych przeżyć dostępna tutaj Tarnogórska Noc Muzyczna 2022.

- Serdecznie dziękujemy, że wytrzymaliście z nami, że byliście tutaj w tych niełatwych okolicznościach - mówił Olek König, dyrygent tarnogórskiej orkiestry. - Zagraliśmy tyle, ile się dało. Nie zagraliśmy wszystkiego, coś zostanie też niespodzianką na przyszłość. Wszystkim za wszystko dziękujemy!
Na kolejną Tarnogórską Noc Muzyczną przyjdzie nam poczekać cały rok, ale z pewnością w międzyczasie nadarzy się okazja, by posłuchać kamiliańskiej orkiestry. Już 3 września zagra ona na terenie Zabytkowej Kopalni Srebra w ramach Tarnogórskiego Letniego Trąbienia.
Tarnowskie Góry 2022 koncerty

Może Cię zainteresować:

Rusza Tarnogórskie Letnie Trąbienie 2022. Jakich muzyków posłuchamy w tym roku?

Autor: Urszula Gołkowska

09/06/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon