Za oknem zimno i jesiennie? T.G. Mania Podróżowania zaprasza na słoneczną Kubę!

Przed nami kolejne wydarzenia dla miłośników zwiedzania świata i opowieści z dalekich wypraw. W październikowy wieczór razem z prelegentami przeniesiemy się na inny kontynent.

Mania podrozowania tarnowskie gory wydarzenia

Z Tarnowskich Gór na Kubę

T.G. Mania Podróżowania organizuje cykliczne spotkania z osobami, które chcą podzielić się swoją pasją oraz zainspirować innych do podjęcia wyzwania. Wydarzenia są otwarte, może w nich uczestniczyć każdy zainteresowany. Przy kawie czy herbacie posłuchamy opowieści z dalekich stron świata. Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 października. O godzinie 19:15 w Galerii Sztuki Inny Śląsk (ul. Miarki 2, Tarnowskie Góry) odwiedzimy Kubę.

- Ewa i Bernard Urbańscy są znani w Tarnowskich Górach ze swojego studia fotograficznego Foto Video Beno i działalności społecznej. Od wielu lat podróżują po kraju i świecie szukając doskonałego ujęcia. Tym razem zawędrowali na Kubę, o której mówią tak: "Kuba zachwyca i zaskakuje. Jest piękna i w ruinie. Jest kolorowa, jest i brudna. Cywilizowana i zacofana. Roztańczona i w letargu. Dla turystów i dla mieszkańców. Tych wszystkich kontrastów oraz niezwykłej serdeczności od Kubańczyków doświadczyliśmy podczas naszej trzytygodniowej podróży wszerz i wzdłuż wyspy. I o nich chcemy opowiedzieć, pokazać na naszych zdjęciach i filmach" - przekazują organizatorzy wydarzenia.
Tarnogorskie wieczory muzyki organowej i kameralnej

Może Cię zainteresować:

Ruszają Tarnogórskie Wieczory Muzyki Organowej i Kameralnej. Kogo posłuchamy w tym roku?

Autor: Urszula Gołkowska

13/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon