Zaginął mieszkaniec Świerklańca. Od kilku dni nie ma z nim kontaktu

Krzysztof Madyda był ostatnio widziany na początku tygodnia. Od tego czasu nie dał znaku życia. Mężczyzny zaczęła poszukiwać policja. Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkich, którzy mogli go widzieć.

Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska
Zaginął krzysztof madyda

Zaginął Krzysztof Madyda

46-letniego mieszkańca gminy Świerklaniec poszukują mundurowi, rodzina i znajomi. Mężczyzna ostatnio widziany był na początku tygodnia. Jak podaje portal SOS Zaginięcia, 20 grudnia 46-latek rozmawiał z rodziną. Niestety do tej pory był to ostatni kontakt z bliskimi.

Wczoraj, 28 grudnia, do domu zaginionego przyjechali znajomi. Poinformowali policjantów, że mieszkanie jest otwarte, a Krzysztofa Madydy nie ma w pobliżu. Na miejscu zostały jego rzeczy osobiste. Funkcjonariusze przeszukali okolicę i sprawdzili, czy zaginiony nie trafił do szpitala.

Rysopis:

  • wzrost: 180 cm
  • szczupła budowa ciała
  • ciemne, krótkie włosy
  • okulary korekcyjne
  • charakterystyczna narośl w okolicy ucha

Każdy, kto widział zaginionego lub ma informacje na temat jego miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach (47 853 42 55), Komisariatem Policji w Radzionkowie (47 85 345 43) lub zadzwonienie pod numer alarmowy 112.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon