Zaginęła Wiktoria Saługa. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach 14-latki

Ważna informacja dla powiatu tarnogórskiego oraz okolic. Mundurowi poszukują 14-latki, która oddaliła się z ośrodka leczniczego w Kamieńcu. Dziewczyna cierpi na autyzm.

Policja Śląska
Zaginela wiktoria saluga kamieniec 2023 2

Aktualizacja

- Odwołujemy poszukiwania za nastolatką. Dziewczynka została odnaleziona przez katowickich policjantów na terenie Katowic. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziękujemy za zaangażowanie i każdy przekazany sygnał w sprawie zaginięcia Wiktorii - podają policjanci.

Zaginęła Wiktoria Saługa

Policjanci przekazali informację o zniknięciu 14-letniej podopiecznej ośrodka w Kamieńcu. Dziewczyna oddaliła się z miejsca zimowych aktywności, gdzie przybywała z innymi pacjentami. Zaginiona mogła wsiąść do autobusu w kierunku Pyskowic lub Gliwic.

Rysopis:

  • wzrost 150 cm
  • krępa budowa ciała
  • ubiór: czarne buty, czarne spodnie dresowe, czarna kurtka, jasne rękawiczki
  • cecha charakterystyczna: koślawy chód

Zaginiona cierpi na autyzm. Ze względu na problemy zdrowotne dziewczyny, ale także panujące aktualnie warunki pogodowe policjanci szczególnie proszą o zaangażowanie wszystkie osoby, które mogą mieć informacje dotyczące miejsca pobytu Wiktorii Saługi. Z funkcjonariuszami skontaktujemy się, dzwoniąc pod numer: 47 853 42 55 lub alarmowy 112.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon