Zakaz prowadzenia pojazdów i dwa listy gończe. Zatrzymany nie uniknie konsekwencji

W Tarnowskich Górach policjanci zatrzymali mężczyznę, który zdecydowanie nie powinien wsiadać za kierownicę. Zakaz kierowania pojazdami to tylko jedna z kwestii, za które odpowie.

Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach
Tarnowskie góry kontrola drogowa 2

Zatrzymany trafił do aresztu

Zdarzenie miało miejsce wczoraj, 25 maja. Około godziny 15:00 na ulicy Styczyńskiego w Tarnowskich Górach mundurowi zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena. Za jego kierownicą siedział mieszkaniec Miasteczka Śląskiego. Szybko okazało się, że 36-latek wpadł właśnie w bardzo poważne kłopoty.

Na mężczyźnie ciążył dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. To jednak nie wszystko. Sąd wydał za nim dwa listy gończe za czyny, jakich dopuścił się na drodze. Na swoim koncie ma kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz łamanie zakazu prowadzenia pojazdów.

- Fakt, że został już skazany za podobne przestępstwo, nie uprawniał go do dalszego łamania prawa, dlatego czeka go odpowiedzialność za kolejne przewinienia. Po nocy w policyjnej celi 36-latek trafi do aresztu, gdzie będzie czekał na finał sprawy, w której po raz kolejny złamał sądowy zakaz - podają funkcjonariusze.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon