Zarzut morderstwa dla 30-latka z Tworoga. Trafił do aresztu tymczasowego

Zarzut zabójstwa swej partnerki usłyszał 30-letni mieszkaniec Tworoga. W piątek (26 stycznia) mężczyzna trafił do aresztu tymczasowego. Grozi mu dożywocie. Ciało zamordowanej kobiety znaleziono we wtorek w nocy.

Za kratami jest już 30-letni mieszkaniec Tworoga, który w nocy z wtorku na środę zgłosił się na tarnogórską komendę informując, że zamordował swoją partnerkę. W tym czasie policjanci byli już poinformowani o zaginięciu 30-letniej kobiety. Zgłoszenia dokonała jej matka, zaniepokojona o los córki, która popołudniem wyszła na spotkanie i mimo późnej pory nadal nie wróciła do miejsca zamieszkania.

Mężczyzna przyznający się do zabójstwa wskazał ciało kobiety. Funkcjonariusze znaleźli je w jednym z pomieszczeń budynku gospodarczego, na prywatnej posesji. Na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych pracowali śledczy pod nadzorem prokuratora, który zlecił sekcję zwłok. Policyjny technik zabezpieczył również siekierę, która mogła mieć związek z tym zdarzeniem.

Zatrzymanemumężczyźnie w czwartek przed południem prokurator przedstawił zarzut zabójstwa i wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt. W piątek (26 stycznia) sąd przychylił się do tego wniosku. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Pozar w kaletach sprawca zatrzymany 1

Może Cię zainteresować:

Pożar w Kaletach wyjaśniony. Sprawcą 23-latek znany z wcześniejszych podpaleń

Autor: Redakcja TG

12/01/2024

Policja Tarnowskie Góry

Może Cię zainteresować:

Nie żyje młoda kobieta. Po tragedii w Radzionkowie zatrzymano jedną osobę

Autor: Michał Wroński

13/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon