Zawodnicy z Krupskiego Młyna pochwalili się nową inwestycją. Będzie jaśniej i oszczędniej

Klub z Krupskiego Młyna ma nowy powód do dumy. To modernizacja oświetlenia boiska piłkarskiego. Jak przyznali, zmiana była widoczna od razu.

Nitron z nowym oświetleniem

Trend, by wymieniać lampy na bardzie ekologiczne, dotarł także do Krupskiego Młyna. W zeszłym tygodniu na boisku klubu Nitron pojawiły się nowe oprawy. Dzięki tej inwestycji można będzie zaoszczędzić aż o 50% zużycia energii. Co ważne, jakość oświetlenia wcale się nie pogorszyła. Wręcz przeciwnie. Reprezentanci klubu stwierdzają, że efekt końcowy jest znacznie lepszy od poprzedniego.

Nie obyłoby się bez pomocnych ochotników i zaprzyjaźnionych przedsiębiorstw. Zawodnicy dziękują Grzegorzowi Giera, firmie Pagra z Grabowa nad Prosną za wsparcie finansowe, firmie Wichary z Zabrza za dobór techniczny oraz dostarczenie opraw, Mateuszowi Jaruszowiec za koordynację i firmie Persem z Bytomia.

- Teraz szczególnie nasi najmłodsi zawodnicy mają jeszcze lepsze warunki do treningu. Zapraszamy wszystkich chętnych do reprezentowania barw naszego klubu, bo - jak widać - warunki się tylko poprawiają - zachęcają przedstawiciele Nitronu.
Wymiana oświetlenia w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry wymienią oświetlenie. Osada Jana korzysta z nowych ledów

Autor: Urszula Gołkowska

27/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon