Zderzenie i dachowanie w Świerklańcu. Kierowca miał wielkie szczęście

Swierklaniec wypadek

Nadmierna prędkość i nie najlepsze warunki jazdy to śmiertelnie niebezpieczne połączenie. Przekonał się o tym niedawno jeden ze śląskich kierowców.

Samochody zniszczone, kierowcy cali 

Do zdarzenia doszło wczoraj, 28 marca około godziny 6:30 Drogą krajową nr 78 w Świerklańcu jechał kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen Golf. Niestety nie dostosował prędkości do panujących warunków. W pewnym momencie mężczyzna stracił panowanie nad samochodem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem marki Range Rover. Samochód 44-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej dachował. Kierowca miał dużo szczęścia - pomimo poważnego zagrożenia nikomu nic się nie stało. Sprawca wypadku został ukarany mandatem. 

Apelujemy o rozważną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, lepiej dojechać później, ale bezpiecznie. Wspólnie zadbajmy o to, aby wszyscy podróżujący bezpiecznie dotarli do celu. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze - przypominają policjanci. 

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach 

Swierklaniec wypadek

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: