Zimowy koncert Silesian Brass Quartet w Tarnowskich Górach. Kawiarnia JazzPresso zaprasza

Jeszcze przed świątecznym sprzątaniem i gotowaniem można wprawić się w dobry, muzyczny nastrój. Artyści SBQ ogłaszają swoje plenerowe wydarzenie już w najbliższy piątek, 19 grudnia. To jednak niejedyna propozycja na zbliżający się weekend.

JazzPresso Caffe'
Jazzpresso caffe tarnowskie gory

Koncert Silesian Brass Quartet

Jeśli nie macie planów na jutro, 19 grudnia, można na przykład wybrać się na Osadę Jana. Tam przed gośćmi zaprezentuje się znany lokalny zespół. Tym razem w bożonarodzeniowej odsłonie. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 20:00 przy kawiarni JazzPresso przy ul. Słoneczników. Koncert będzie mieć miejsce na otwartym powietrzu. Jednak goście mogą rozgrzać się w niedawno otwartym wnętrzu tarnogórskiej kawiarni.

Przyznajemy - kiedy zobaczyliśmy, jak ciepło zostaliśmy przyjęci, trochę nas to zaskoczyło. W tym dobrym, miękkim, ludzkim sensie. Dostaliśmy tyle słów wsparcia, gratulacji i uśmiechu, że… trudno było nie poczuć tego w środku. Dziękujemy Wam za to wszystko. Za to, że przyszliście, że mówicie dobre rzeczy, że trzymaliście za nas kciuki, kiedy jeszcze staliśmy wśród kartonów i nie do końca wiedzieliśmy, co dalej - stwierdzają właściciele.

- A teraz - po prostu zapraszamy! Drzwi są otwarte, ekspres działa, ciasto się chłodzi, a czekolada kręci się sama. Wpadajcie, rozsiądźcie się i zacznijmy razem ten nowy rozdział JazzPresso - dodają.

Nowy lokal w Tarnowskich Górach otwiera swoje drzwi dla gości. Kiedy będzie można wypić pierwszą kawę w JazzPresso?

Świąteczny koncert przy Rynku

Kolejny dzień to też kolejna okazja do kulturalnego spędzenia popołudnia. Rada Dzielnicy Śródmieście-Centrum zaprasza na muzyczne spotkanie. W Kościele Zbawiciela wystąpi Kameralny Zespół Wokalny In Tempore. Pokaże się przed mieszkańcami w sobotę, 20 grudnia, o godzinie 16:00. W repertuarze znajdziemy bożonarodzeniowe utwory twórców takich jak Botor, Chlondowski, Haendel czy Flasza. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jeszcze emocje nie opadły po ostatnim weekendzie, a my już zapraszamy Was na kolejne, przedświąteczne spotkanie! Na zaproszenie Rady Dzielnicy Śródmieście-Centrum wykonamy dla Was świąteczne kompozycje, te znane i nieco zapomniane, ale wszystkie cudownie wprowadzające nas w świąteczny klimat! - zapowiadają muzycy. - Zróbcie sobie chwilę przerwy od świątecznych przygotowań i spędźcie z nami to sobotnie popołudnie! - zachęcają.
Ustawka z Mikołajem

Może Cię zainteresować:

Mikołaje opanowali ulice Tarnowskich Gór. Jeden bieg za nami, a kolejne świąteczne wydarzenie już się zbliża

Autor: Urszula Ważna

16/12/2025

Tarnowskie gory fit cake otwarcie

Może Cię zainteresować:

Fit Cake rozpoczyna działalność w Tarnowskich Górach. Zaprasza już w najbliższy weekend

Autor: Urszula Ważna

12/11/2025

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon
Reklama