Zmarł Piotr Budzisz. Gmina Krupski Młyn wiele mu zawdzięcza

Wczoraj, 15 listopada, odszedł były radny i członek Komitetu Obywatelskiego „Solidarność”. To między innymi dzięki jego staraniom Krupski Młyn stał się osobną gminą.

Nitron Krupski Młyn
Piotr Budzisz

Nie żyje Piotr Budzisz

- Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wczoraj wiadomość o śmierci ś.p. Piotra Budzisza - poinformował dziś, 16 listopada, Urząd Gminy Krupski Młyn.

Zmarły bardzo udzielał się społecznie. Jako członka Komitetu Obywatelskiego „Solidarność” starał się o autonomię dla Krupskiego Młyna. Pełnił także obowiązki radnego.

- W naszej pamięci pozostanie jako osoba niezwykle pracowita, o niezwykłej osobowości. Bardzo zaangażowany sportowiec, nauczyciel i wychowawca, cenny członek naszej społeczności - dodają urzędnicy.

Społecznika wspomina także drużyna Nitron Krupski Młyn.

- Były prezes, działacz oraz wieloletni zawodnik naszego klubu. Piotr charakteryzował się wielkim oddaniem dla klubu. W najtrudniejszym okresie dla naszej drużyny starał się, jak mógł, aby drużyna seniorów wróciła na szczebel klasy A. Dla naszego klubu jest to wielka strata - stwierdzają.
- W ostatnich latach wspierał drużynę jako kibic. Piotrze dziękujemy za wszystko, co dałeś temu klubowi, z pewnością byłeś jego częścią. Piotrze spoczywaj w pokoju - dodają.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon