Zmarł proboszcz parafii w Pniowcu. Jego pogrzeb odbędzie się w tym tygodniu

Odszedł ksiądz Norbert Biadacz. Kapłan posługiwał w Tarnowskich Górach. Jego pogrzeb został zaplanowany na sobotę, 8 lipca.

Parafia Matki Bożej Królowej Wszechświata w Pniowcu
Proboszcz pniowiec pogrzeb

Odszedł ksiądz Norbert Biadacz

Smutna wiadomość dla parafian z Pniowca. Jak informowaliśmy w tym tygodniu, 4 lipca odszedł ksiądz Norbert Biadacz. Miał 51 lat, w tym 26 przeżytych w stanie kapłańskim. Od 2017 roku był proboszczem w tej dzielnicy Tarnowskich Gór. Mieszkańcy żegnają go z żalem.

Jego śmierć napełniła bólem siostrę Weronikę śp. Księdza Proboszcza oraz nas wszystkich parafian. Doświadczyliśmy ogromnego serca śp. Księdza Proboszcza Norberta, jego zaangażowania w budowie naszej wspólnoty, oddania kapłańskiego i ludzkiej dobroci - czytamy w komunikacie parafii.

Znana jest już data pogrzebu. Jak podaje kuria diecezji gliwickiej, eksporta odbędzie się w piątek, 7 lipca, o godz. 16:00 w parafii Matki Boskiej Królowej Wszechświata w Tarnowskich Górach-Pniowcu. Natomiast pogrzeb będzie mieć miejsce w sobotę, 8 lipca, o godz. 11:00 w parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie.

- Dziś [6.07] przed i po wieczornej Eucharystii będzie można zapisać się na wyjazd autokarem na pogrzeb ks. Norberta do Ostropy. Wyjazd w sobotę o godzinie 9:30 spod kościoła - podaje parafia w Pniowcu.

Niech zmarły spoczywa w pokoju.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon