Zmarł Zbigniew Kwiatkowski. Odszedł wieloletni nauczyciel z I LO im. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach

Jedna ze szkół naszego miasta przekazała smutną wiadomość. Odszedł były pracownik placówki, który zapisał się w pamięci wielu uczniów.

I LO Sempa
Zbigniew kwiatkowski tarnowskie gory

Zmarł Zbigniew Kwiatkowski

To smutny tydzień dla I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach. Odszedł wieloletni pracownik szkoły. W latach 1953-1996 nauczał biologii. Później pozostał wiernym sympatykiem "Sempy". Zapisał się w pamięci szkolnej społeczności.

- Panie Profesorze, był Pan dla nas Przyjacielem i Wzorem Pedagoga. Tam po Drugiej Stronie będzie Pan w Dobru i Prawdzie, a Dobry Bóg przyjmie Pana z radością.
- Na zawsze w naszych sercach i pamięci... Mój Pan Profesor z biologii zarówno w I LO, jak i w szkole podstawowej SP3 w Tarnowskich Górach... Miło było Pana jeszcze zobaczyć na 100-leciu naszego Liceum (dla mnie po raz ostatni tutaj...). RIP...

Msza w intencji zmarłego Zbigniewa Kwiatkowskiego odbyła się dziś, 10 stycznia. Żałobnicy spotkali się w kościele Matki Bożej Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach. Dalsza część uroczystości pogrzebowych została zaplanowana na cmentarzu w Komorowie (gmina Ostrów Mazowiecki).

Niech spoczywa w pokoju.

    Subskrybuj tarnowskiegory.info

    google news icon