Zmiany w Wiśniowym Sadzie. Nowi właściciele przejmą lokal?

W Tarnowskich Górach tymczasowo zamyka się kolejne klimatyczne miejsce. Wiśniowy Sad będzie zmieniał właścicieli. Może jednak pozostać na kulinarnej mapie miasta.

Urszula Gołkowska
Tarnowskie gory wisniowy sad

Co dalej z Wiśniowym Sadem?

Smutna informacja dla wszystkich miłośników lokalu przy ulicy Odrodzenia 4. Wczoraj, 2 stycznia, dotychczasowi właściciele poinformowali o rezygnacji z dalszego prowadzenia działalności.

Nie jest łatwo, uwierzcie nam. Po wielu trudnych chwilach podjęliśmy ciężką decyzję, że nie będziemy już prowadzić restauracji Wiśniowy Sad. Pomimo bardzo młodego wieku przez kilka lat tworzyliśmy dla Was miejsce spotkań, wielu pięknych przyjęć, koncertów i innych wydarzeń. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i za lekcję, którą dało nam to przedsięwzięcie. Wiśniowy zawsze pozostanie w naszych sercach i mamy nadzieje, że w Waszych również - czytamy w opublikowanym oświadczeniu.

Istnieje jednak szansa, że Wiśniowy Sad, być może pod inną nazwą, będzie funkcjonował dalej. Jak podali właściciele, obecnie zaplanowany został remont restauracji. Możliwe jest także przejęcie lokalu przez nowych inwestorów. Aktualnie właściciele pozostają w kontakcie z osobami, które dokonały wcześniejszych rezerwacji w restauracji. Wiadomości od klientów przyjmowane są na stronie facebookowej lub mailowo (wisniowysadtg@gmail.com). Wiele osób organizowało tam swoje rodzinne uroczystości czy przychodziło spotkać się ze znajomymi. Wiśniowy Sad był też miejscem wydarzeń kulturalno-artystycznych. Tarnogórska społeczność ze smutkiem przyjęła wiadomość o zamknięciu lokalu.

- Piękny czas, dużo wspaniałych chwil. Dziękuję za ten czas! Dużo dobrego dla Was.
- Bardzo szkoda, super lokal, wszystko było takie pyszne, życzę powodzenia.
- Wielka szkoda. Dziękujemy za wszystkie cudowne chwile spędzone w tym miejscu. Powodzenia.
- Ależ przykra wiadomość, Wiśniowy Sad był takim miejscem z bajki, magicznym. Obsługa wspaniała i jedzenie mega dobre.
- To bardzo zła wiadomość, bardzo... Życzę Wam wszystkim powodzenia. Ale takiego miejsca już nie będzie, nawet w tym miejscu... Was nie będzie.
  Tarnowskie Góry cztery poru roku restauracja

  Może Cię zainteresować:

  Restauracja Cztery Pory Roku otwiera nowy lokal w Tarnowskich Górach. Gdzie będzie się znajdował?

  Autor: Urszula Gołkowska

  12/07/2023

  Subskrybuj tarnowskiegory.info

  google news icon