Bądź Krewnym Kamilianów 2022. Tarnogórscy muzycy zapraszają na koncerty i... oddanie krwi

Wszyscy fani orkiestry z Osady Jana powinni zarezerwować sobie trochę czasu w najbliższą sobotę. Szykują się cztery wyjątkowe koncerty, loteria i wiele innych atrakcji, a wszystko w celu wsparcia krwiodawstwa.

UM Tarnowskie Góry
III Tarnogórska Noc Muzyczna 2022

"Bądź krewnym Kamilianów 2022"

Pod takim hasłem odbędzie się pierwsze takie wydarzenie łączące muzykę z akcją krwiodawstwa. Do wzięcia udziału zapraszają znani i lubiani członkowie Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej w Tarnowskich Górach.

- Nasza pierwsza pro-zdrowotna akcja krwiodawstwa: "Bądź krewnym Kamilianów 2022" we współpracy z naszym Szpitalem św. Kamila oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Oddajemy krew i zachęcamy do tego wszystkich naszych fanów i przyjaciół - opowiada dyrygent Olek König.

Na krwiodawców i ich znajomych czeka wiele atrakcji. Każdy honorowy dawca otrzyma specjalną koszulkę z logo akcji, "firmowy" orkiestrowy kubek i inne gadżety, a także będzie brał udział w losowaniu voucherów. Aż szkoda nie skorzystać, a to dopiero początek niespodzianek. Cóż by to była za sobota bez kawy i kołocza. Nie zabraknie ich oczywiście podczas sobotniej imprezy. Na koniec najlepsze - organizatorzy zaplanowali aż cztery koncerty. W programie:

  • 10:30 - Mali Kamilianie - prapremiera
  • 11:00 - R.S. Jazz Band
  • 12:00 - Silesian Brass Quartet
  • 12:45 - "duża" Kamiliańska Orkiestra Dęta

Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 października, przy ul. Różanej 2 w Tarnowskich Górach. Wydarzenie potrwa od godziny 10:00 do 14:00.

- Nasi kochani fani, parafianie i przyjaciele: od wielu, wielu lat dzielimy się z Wami naszą muzyką i wspólnie przeżywanymi koncertami - a jednak chcemy więcej. Chcemy się podzielić tym, czego wyprodukować się nie da, czyli... krwią. I zachęcamy Was do tego samego i współuczestnictwa w naszej nowej, cyklicznej akcji - zapraszają inicjatorzy przedsięwzięcia.
Tarnowskie góry mali kamilianie

Może Cię zainteresować:

Orkiestra z Osady Jana się powiększa. Do tarnogórskich muzyków dołączają Mali Kamilianie

Autor: Urszula Gołkowska

19/10/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon