Bal Przebierańców w Radzionkowie. Mali mieszkańcy świętowali koniec karnawału

Cały powiat tarnogórski cieszy się ostatkami. Wśród licznych imprez i wydarzeń nie zabrakło również propozycji dla najmłodszych mieszkańców. Radzionków przygotował dla nich prawdziwy bal.

Piraci i księżniczki na parkiecie

W tym roku dzieci z Radzionkowa i okolic czekała świetna impreza karnawałowa. Przypadła w wyjątkową datę - 8 lutego, kiedy obchodzony był Tłusty Czwartek. W hali sportowej od godziny 17:00 goście mogli się poznać, a następnie razem zabawić. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

- Po otwarciu drzwi hali, maluchy wpadły do środka, rozbłyskując entuzjazmem i uśmiechami na twarzach. Przywitały ich wesołe dźwięki muzyki oraz kolorowe dekoracje, które sprawiły, że miejsce to wyglądało jak bajkowa kraina. Nie było wątpliwości, że czeka ich niezapomniana przygoda - wspominają koordynatorzy przyjęcia.

Jak na karnawałowy bal przystało, goście mieli okazję, by przyjść w kreatywnych przebraniach. Na parkiecie pojawiły się więc królewny, piłkarze, dinozaury i inne zwierzaki. Podczas pokazowej parady do zabawy zostali zaproszeni także rodzice.

- Na sali rozbrzmiewały dźwięki ulubionych piosenek dziecięcych, a przestrzeń wypełniały kolorowe balony i girlandy. Małe księżniczki, piraci, superbohaterowie i postaci z ulubionych bajek wspaniale się bawili, tańcząc i skacząc do rytmu muzyki. Niektóre stroje były tak dopracowane, że trudno było rozpoznać, kto kryje się pod nimi - podają pracownicy MOSiR.

Na gości czekało sporo atrakcji. Oprócz zabawy przy muzyce dobranej do wieku i preferencji zaproszonych, organizatorzy przygotowali także niespodzianki. Dzieci mogły wykonać imienną bransoletkę lub wybrać jeden z wielu tatuaży. Nie zabrakło oczywiście czegoś do przekąszenia. Z racji daty na stołach pojawiły się karnawałowe pączki.

- Po dwóch godzinach tańca, zabaw i śmiechu, bal dobiegł końca, pozostawiając dzieciom mnóstwo wspaniałych wspomnień oraz uśmiechy na twarzach. Wyjście z hali było pełne rozmów o fantastycznych przeżyciach oraz planów na kolejne spotkania. Bal przebierańców okazał się nie tylko doskonałą okazją do zabawy, ale także doskonałą możliwością integracji dla najmłodszych mieszkańców Radzionkowa - podsumowują organizatorzy.
Tropy z tg ksiazka online

Może Cię zainteresować:

Maluchy mogą wcielać się w historycznych detektywów. "Tropy z TG" dostępne online

Autor: Urszula Gołkowska

30/01/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon