Biblioteka Miejska zaprasza na Walentynki. Przyjdź i zakochaj się w... planszówkach

Miejska Biblioteka Publiczna organizuje ciekawe wydarzenie dla wszystkich miłośników gier planszowych. Odbędzie się ono już w najbliższy wtorek.

Tarnowskie Góry walentynki

14 luty w bibliotece

Nie macie pomysłu na walentynkowy wieczór? Może będziecie spędzać go z dziećmi? Albo chcecie poznać kogoś nowego, kto tak jak Wy kocha planszówki? Na wszystkie te pytania odpowiedź ma tarnogórska biblioteka. 14 lutego odbędzie się Walentynkowy Wieczór Gier Planszowych.

- Zapraszamy wszystkich na spotkanie z innymi miłośnikami planszówek. 14 lutego 2023 r. w Czytelni Czasopism czekać będą na Państwa najróżniejsze gry planszowe, karciane i zręcznościowe dla osób w różnym wieku - zachęcają inicjatorzy wydarzenia.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do 18:00. Wstęp wolny. Oczywiście będąc już w bibliotece warto zaopatrzyć się w coś nowego do poczytania. Wypożyczalnie oferują szeroki wybór tomów nie tylko o tematyce romantycznej. Czytelnicze nowości pojawiły się niedawno w działach: literatura obca, literatura polska, sensacja, fantastyka, komiks, biografie, reportaż.

Kartki walentynkowe schroniska w Miedarach

Może Cię zainteresować:

Schronisko w Miedarach poleca się na Walentynki. Przygotowało specjalne kartki na tę okazję

Autor: Urszula Gołkowska

31/01/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon