Schronisko w Miedarach poleca się na Walentynki. Przygotowało specjalne kartki na tę okazję

Coraz bliżej tego ważnego dla wielu osób dnia. W tym roku możemy skorzystać z propozycji Stowarzyszenia lePsie życie i wysłać ukochanej osobie wyjątkowy prezent, a przy okazji wspomóc zwierzaki.

Walentynki z psiakami z Miedar

W tym roku z okazji święta zakochanych wolontariusze stowarzyszenia wymyślili coś specjalnego. Opracowali kartki walentynkowe z podobiznami swoich podopiecznych.

- Już za niedługo luty - miesiąc miłości. To idealny czas na okazanie sympatii nie tylko bliskim, ale także zwierzakom. W związku z tym przygotowaliśmy dla was kartki walentynkowe. Będziecie mieli szansę wyrazić swoje uczucia do wybranej osoby oraz wspomóc podopiecznych stowarzyszenia - zachęcają inicjatorzy akcji.

Wyjątkowe kartki na ten wyjątkowy dzień można zakupić w schronisku (ul. 1 Maja 76, Miedary) lub zamówić z wysyłką. W okolicy Tarnowskich Gór istnieje możliwość odbioru po wcześniejszym uzgodnieniu. Za kartkę z odbiorem osobistym zapłacimy 15 zł, natomiast z wysyłką - 20 zł. Zamówienia i ustalenia w sprawie wysyłki przyjmowane są pod numerem 690 143 393.

W 2022 roku Stowarzyszenie lePsie życie wydało kalendarz. Ozdobiły go efekty profesjonalnej sesji zdjęciowej. W roli głównej - oczywiście czworonogi, a także ich opiekunowie. Cena kalendarza to 59,99 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych schroniska w Miedarach.

Wernisaż kalendarza Stowarzyszenia lePsie Życie

Może Cię zainteresować:

LePsie Życie prezentuje nowy kalendarz. Sprawdź, gdzie można go dostać

Autor: Urszula Gołkowska

14/12/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon