Czesław Mozil i Śląskie Smyki na tarnogórskiej scenie. Gdzie i kiedy będzie można ich usłyszeć?

Już w przyszłym tygodniu w TCK odbędzie się koncert, na który czekamy od Gwarków. Na scenie pojawi się Czesław Mozil, a towarzyszyć mu będą nasi młodzi muzycy.

Czesław Śpiewa
Czesław Śpiewa inwazja nerdów

Mozil i młodzi muzycy w TCK

Na ten koncert przyszło nam poczekać zdecydowanie więcej, niż się spodziewaliśmy. Niestety "ulewa stulecia" popsuła plany organizatorów Gwarów. Przypomnijmy, że to właśnie wtedy na scenie miał wystąpić znany artysta oraz młodzi tarnogórzanie. Już wtedy zaczęto myśleć o planie B - nowym koncercie. Doczekaliśmy się. Już w przyszłym tygodniu muzycy pojawią się na scenie.

Tarnogórskie Centrum Kultury zaprasza na dwa występy. 16 grudnia (piątek) Czesława Mozila i Śląskich Smyków pod batutą Alicji Pacześniak-Słoty można będzie posłuchać o godzinie 17:00 oraz 20:00 w siedzibie głównej TCK (ul. Jana III Sobieskiego 7).

- Tutaj każdy mały grajek „gra pierwsze skrzypce”. Koncert będzie znakomitym wydarzeniem, wieńczącym trud nauki gry na instrumencie, dla uczniów, młodych muzyków grających w sekcjach i kołach muzycznych - zapraszają organizatorzy.

- W wydarzeniu gościnnie weźmie także udział Kameralny Zespół Wokalny „In Tempore” z Tarnowskich Gór - dodają.

Podczas występu artyści zagrają utwory z najnowszej płyty Czesława Mozila i Grajków Przyszłości - "Inwazja Nerdów". Krążek miał swoją premierę 2 grudnia. Warto wspomnieć, że Tarnowskie Góry posłużyły jako plan zdjęciowy dla promującego ją teledysku.

W Tarnowskich Górach powstaje teledysk z udziałem Czesława Mozila. Zobaczcie film z przygotowań

Zainteresowanym zbliżającym się koncertem radzimy szybko podjąć decyzję. Bilety na wydarzenie rozchodzą się błyskawicznie. Wejściówki w cenie 25 zł dostaniemy w kasach TCK lub na stronie internetowej centrum.

Tg dream story piotr trojan

Może Cię zainteresować:

Tarnogórska młodzież stworzyła słuchowisko z Piotrem Trojanem. Gdzie można posłuchać nagrania?

Autor: Urszula Gołkowska

30/11/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon