Do naszego miasta powraca kino samochodowe! Kiedy odbędą się seanse?

Dobra wiadomość dla miłośników filmowych wieczorów. W Tarnowskich Górach odbędą się trzy takie spotkania w niecodziennej formie.

Tarnogórskie Kino Plenerowe
Kino samochodowe tarnowskie góry 2023

Kino samochodowe w Tarnowskich Górach

W te wakacje w całym powiecie odbyło się niemało seansów plenerowych. Można chyba stwierdzić, że mieszkańcy nie wyobrażają już sobie lata bez filmowych spotkań na świeżym powietrzu. Teraz, kiedy wrześniowe dni będą stawały się chłodniejsze, trzeba trochę zmienić formę wydarzeń. Dlatego też organizatorzy zapraszają na kino samochodowe.

Jak to wygląda? Wystarczy przejechać własnym samochodem na parking przy Hali Sportowej (Obwodnica 8) i zająć jedno z trzystu przygotowanych miejsc. Filmy zostaną wyświetlone na ścianie hali. Dźwięk będzie nadawany przez fale radiowe (należy ustawić radio na FM 104,8 MHz stereo z RDS - OHO FM). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na gości czekać będzie strefa gastronomiczna. Podobnie jak przy poprzednich spotkaniach w Parku Miejskim, to mieszkańcy będą wybierać film poprzez internetowe głosowanie. Odbywa się ono na facebookowym profilu Tarnogórskie Kino Plenerowe. W ramach wrześniowych wydarzeń czekają nas trzy seanse. Zaplanowano je na piątki:

  • 15 września, godz. 19:00
  • 22 września, godz. 19:00
  • 29 września, godz. 19:00

Wjazd na teren wydarzenia jest możliwy od godziny 18:30. Organizatorzy wydarzeń to: Tarnogórskie Kino Plenerowe i Robert Mrozek. Projekt uzyskał dofinansowanie Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.

Kolejne filmowe niespodzianki

Seanse to jeszcze nie wszystkie kinematograficzne atrakcje w tym sezonie. 17 września o godzinie 17:00 w Pałacu w Rybnej zabrzmią znane utwory z popularnych dzieł filmowych. Ze swoim repertuarem wystąpi zespół "Yes I duo". Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Miejsce zarezerwujemy, dzwoniąc pod numer: 32 284 18 37.

W planie znalazła się także zupełnie nowa propozycja. W centrum miasta będzie można trochę pośpiewać. 16 i 23 września w Parku Miejskim odbędzie się plenerowe karaoke. Wieczory zostaną podzielone na części: familijną oraz dla starszej publiczności. Spotkania poprowadzi Oliwia Osada.

Gwarki 2023 w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Przygotowania do Gwarków czas zacząć. W centrum pojawiła się już scena i karuzele

Autor: Urszula Gołkowska

05/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon