Dobra wiadomość z Wiśniowego Sadu. Restauracja znów otworzy się na wiosnę 2024!

Wszyscy miłośnicy tego lokalu mogą odetchnąć z ulgą. Po oświadczeniu poprzednich właścicieli o rezygnacji z dalszego prowadzenia restauracji pojawiła się kolejna wiadomość. Nowe osoby przejmują to miejsce i już zapraszają na otwarcie.

Wiśniowy Sad
Tarnowskie gory wisniowy sad

Wiśniowy Sad w Tarnowskich Górach powraca

Na początku stycznia właściciele lokalu przy ulicy Odrodzenia zapowiedzieli zawieszenie działalności restauracji. Żegnali się z biznesem i przygotowywali się do przekazania go w inne ręce. Sam Wiśniowy Sad miał przejść remont.

Zmiany w Wiśniowym Sadzie. Nowi właściciele przejmą lokal?

Tak też się stało. Po niecałym miesiącu dotarły do nas nowe wieści. Po zmianie osób odpowiedzialnych za lokal, ma się on otworzyć ponownie. Planowany czas to wiosna 2024 roku.

- Dzięki przychylności wieloletnich właścicieli Restauracji i spójnej wizji funkcjonowania Restauracji, będzie ona miejscem, gdzie bez pośpiechu, w otoczeniu natury, można będziecie ogrzać się przy kominku, zjeść tradycyjne potrawy i spędzić miło czas oraz zorganizować wymarzone przyjęcie - zapowiadają przedstawiciele lokalu.

W chwili obecnej restauracja przechodzi prace remontowe. Odnawiana jest sala, meble, podłogi i kuchnia.

- W tajemnicy powiemy Wam, że sami Właściciele, Państwo Werner czuwają nad wszystkimi pracami i co więcej z rąk Pana Wernera wychodzi każda nowa deska, którą zobaczycie w Restauracji. To jest niesamowite - dodają przedstawiciele lokalu.

Do tego dochodzi jeszcze jedna zmiana. Trwa również kompletowanie nowej załogi, która przyjmie gości w wyremontowanej restauracji.

- Liczymy na to, iż nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli zdobyć zaufanie dotychczasowych Gości Wiśniowego, a wszystkich, którzy byli emocjonalnie związani z tym miejscem przez ostatnie 3 lata, prosimy dać nam szansę. Kubie i Zuzi dziękujemy za te wspólne lata na mapie tarnogórskiej gastronomii, za serce które wkładali w to miejsce i obiecujemy, że damy z siebie tyle samo, co Wy - deklarują przedstawiciele restauracji.

Z Wiśniowym Sadem można się kontaktować telefonicznie: 32 769 14 02 lub mailowo: wisniowytg@gmail.com.

Va Bene Ristorante Pizzeria

Może Cię zainteresować:

Tradycyjnie, po meksykańsku, a może azjatycku? Gdzie wybrać się na obiad w Tarnowskich Górach?

Autor: Urszula Gołkowska

15/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon