DramoFonia w Zbrosławicach. Tym razem w muzyczną podróż porwie gości Boogie Mama

Przed nami kolejny z serii nastrojowych koncertów. Przed publicznością zaprezentuje się bluesowy duet. Rezerwujcie sobie czas w sobotę.

Boogie Mama
Zbroslawice koncert blues

Boogie Mama w Zbrosławicach

W gminie organizowany jest cykl spotkań z muzyką. Przygotowuje je grupa Pęknięty Pęcherz. Do tej pory odbyły się już cztery koncerty, podczas których można było posłuchać rytmów zza oceanu. Wydarzenia mają miejsce w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach (ul. Oświęcimska 2a). Co ważne - wstęp jest wolny! Kolejna okazja do wzięcia udziału w klimatycznym koncercie już w tym tygodniu.

- To nasze piąte comiesięczne spotkanie z muzyką, które przy współpracy z Gminą Zbrosławice mamy przyjemność dla Was przygotować. Podczas tej odsłony wybierzemy się w podróż z duetem: wokalistką Natalią Abłamowicz i pianistą Dominikiem Abłamowicz, założycielami zespołu Blues Junkers. Będzie to wyprawa do czasów, gdzie barrelhouse i boogie-woogie rozbrzmiewały na co dzień za oceanem wypełniając przestrzeń fascynującymi dźwiękami - zapowiadają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 lutego. Rozpocznie się o godzinie 19:00 w zbrosławickiej bibliotece. Co usłyszymy podczas tego spotkania?

- Gramy rhytm'n'bluesa, boogie woogie, barrelhouse i soul. Jesteśmy założycielami zespołu Blues Junkers, który został uznany najlepszym polskim zespołem bluesowym 2018 i 2021 roku (2. miejsce w roku 2019). Natalia Abłamowicz została wybrana najlepszą polską wokalistką bluesową 2017 roku (2. miejsce w latach 2018 i 2019) - opowiadają o sobie artyści.
Kino kalety repertuar

Może Cię zainteresować:

Kino w Kaletach. Outdoor Cinema przygotowało sześć seansów dla młodszych i starszych widzów

Autor: Urszula Gołkowska

09/02/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon