Drugi kwiatomat stanął w Tarnowskich Górach. Tym razem przy sklepie Kaufland

Kwiaciarnia Siedlecki, która mieści się przy ulicy Starotarnowickiej, ogłosiła otwarcie drugiego kwiatomatu. Tym razem gablota stanęła przy ulicy Zagórskiej - obok sklepu Kaufland. Jak wyjaśnia właścicielka - Izabela Siedlecka, kwiatomat cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że podjęła decyzję o postawieniu kolejnego w nowej lokalizacji.

W sobotę, 4 lutego przy sklepie Kaufland uruchomiony został drugi kwiatomat w Tarnowskich Górach. Urządzenie zostało postawione przez Kwiaciarnię Siedlecki, która we wrześniu 2022 roku jako pierwsza w województwie śląskim uruchomiła Kwiatomat przy ul. Starotarnowickiej.

- Nasz pierwszy kwiatomat został bardzo dobrze przyjęty - wyjaśnia Izabela Siedlecka, właścicielka kwiaciarni. - Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, chcieliśmy się pokazać w lokalizacji bardziej rozpoznawalnej - przy markecie, dostępnej dla większego grona tarnogórzan - dodaje.

Kwiatomat jest czynny przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Bukiety i stroiki są wymieniane średnio co 24 godziny. Gablota jest klimatyzowana oraz posiada wyloty cyrkulacyjne powietrza. Zimą jest ogrzewana.

- Od września mamy same dobre opinie odnośnie trwałości i jakości naszych kwiatów - podsumowuje właścicielka. - Klienci kupują z kwiatomatu nawet w ciągu dnia, wiec sprzedaż jest naprawdę przez całą dobę, a z naszej kwiaciarni mamy blisko do punktu przy Kauflandzie - wiec będziemy dbać o uzupełnienie - podkreśla.

Jak skorzystać z kwiatomatu?

Kwiaty można zakupić przez całą dobę. Wystarczy wpisać w automatyczny czytnik liczbę, która znajduje się przy wybranych kwiatach, opłacić podaną kwotę kartą lub gotówką (ceny wahają się od 60 do 150 zł). Wówczas witryna otworzy się.

Kwiatomat to dobra opcja dla osób, które w godzinach wieczornych lub nocnych chcą podarować kwiaty swoim bliskim, przyjaciołom czy znajomym. Bukiety umieszczone w gablocie są dostosowywane do świąt okolicznościowych, jak Dzień Babci i Dziadka, Walentynki czy Dzień Kobiet.

W mediach społecznościowych kilka dni temu pojawiły się pierwsze wizualizacje bukietów z okazji "święta zakochanych". Właścicielka nie wyklucza, że w mieście postawione zostaną kolejne kwiatomaty

Kwiaciarnia Siedlecki
Kwiatomat TG

Może Cię zainteresować:

Pierwszy kwiatomat w naszym województwie powstał w Tarnowskich Górach. Ma wspomóc "nocnych" klientów

Autor: Martyna Urban

13/09/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon