Drugi sezon tarnogórskiego serialu powraca. W rolach głównych: nasi wspaniali seniorzy

Wiemy, wiemy, że z niecierpliwością oczekiwaliście na sequel tej produkcji i oto i on. Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie zaprasza do udziału w castingu!

TSO
Serial tarnowskie góry teraz i dawniej

"Tarnowskie Góry teraz i dawniej"

W zeszłym roku TSO zaprosiło mieszkańców 60+ do wspólnego stworzenia miniserialu. Opowiadał on o nietypowych pasjach, które drzemią w naszych seniorach. Produkcja cieszyła się niemałą popularnością. Na ekranie zobaczyliśmy Marię Kołodziej, Teresę Szydłowską, Andrzeja Pawełczyka i Benedykta Gołombka.

Powstał serial o tarnogórskich seniorach. Gdzie można go obejrzeć?

We wrześniu dowiedzieliśmy się, że tarnogórski serial będzie miał kontynuację. Tak też się stało. Tarnogórskiej Stowarzyszenie Obywatelskie znów poszukuje bohaterów, którzy staną przed kamerą.

Spotkanie w tej sprawie odbędzie się w przyszłym tygodniu, 11 października, o godzinie 18:00 w Starej Stajni u Wojtachy (ul. Ratuszowa 8). Chęć udziału w castingu zgłosić należy telefonicznie pod numerem telefonu: 530 255 224. Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Tarnowskich Gór po 60. roku życia.

- Przez blisko rok, który minął od premiery pierwszych czterech odcinków serialu, zmieniło się bardzo wiele. Nasz team się powiększył, zdobyliśmy też doświadczenie niezbędne do produkcji kolejnych odcinków. Mamy również odświeżoną wizję tego projektu i świeże pomysły na realizację. Czekają Was nowi, niezwykli bohaterowie i wiele niespodzianek - cieszą się przedstawiciele TSO.

Jak podają, zdjęcia do serialu rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu. Kiedy będziemy mogli zobaczyć efekt końcowy? Premiera została zaplanowana na grudzień 2022.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon