Dzieci z Rybnej będą mogły uczyć się na świeżym powietrzu. Zobaczcie ich nową zieloną klasę

Dobra wiadomość dla uczniów jednej z dzielnic naszego miasta. Na terenie placówki powstała nowa infrastruktura, która uprzyjemni zajęcia podczas cieplejszych miesięcy. To efekt zaangażowania w Budżet Obywatelski.

W Rybnej powstała "Zielona Klasa"

Wszystko zaczęło się już rok temu. Wtedy do Budżetu Obywatelskiego Miasta Tarnowskie Góry wpłynął wniosek dotyczący wybudowania altanki na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4. Jak się okazało, propozycja pozytywnie przeszła weryfikację i zakwalifikowała się do głosownia. Na tym etapie inwestycję wsparli zainteresowani mieszkańcy. "Zielona Klasa" zdobyła 370 punktów.

Zwycięskie projekty są realizowane w tym roku. Dzieci i młodzież uczący się w ZSP nr 4 mogą już podziwiać efekty prac. Na terenie placówki stanęła biała altana z wyposażeniem. W niej znajdziemy gotowe do użytku ławki i stoły. Do tego od kilku dni szkolny ogród zdobi wyjątkowa aranżacja. Zapraszamy do spojrzenia w powyższą galerię.

- Pamiętacie rok temu głosowanie i wygraną naszej Dzielnicy Rybnej w sprawie budżetu obywatelskiego, projekt: "Zielona Klasa - budowa altanki z wyposażeniem" w ZSP nr 4? Oto efekt! Niech służy naszym dzieciom, młodzieży i mieszkańcom - cieszą się przedstawiciele dzielnicy.
Ekopracownia w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

W powiecie tarnogórskim powstaną ekopracownie pod chmurką. Do projektu załapały się trzy szkoły

Autor: Urszula Gołkowska

10/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon