Fani rocka i Harleya idą oddać krew. Do Tarnowskich Gór znów zawita Motoserce

Jeśli szukacie okazji, żeby powiększyć grono krwiodawców, to właśnie się ona nadarza. Już 22 czerwca w naszym mieście pojawi się bus RCKiK Katowice. Na uczestników akcji czekają też koncerty, a dla młodszych - dodatkowe atrakcje.

Motoserce
Motoserce tg 2024

Motoserce 2024

Przed nami druga edycja charytatywnego wydarzenia w naszym mieście. Inicjatorzy pokazują, że oddawanie krwi to świetna sprawa. Zapraszają wszystkich chętnych do podzielenia się tym, co najcenniejsze. 22 czerwca (sobota) przy Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach (ul. Szczęść Boże 81) będzie można spotkać mobilny punkt poboru. Pozostanie otwarty od 9:00 do 14:00. Dodatkową zachętą, oprócz poczucia satysfakcji z bezinteresownej pomocy, może być fakt, że krwiodawcy wezmą udział w losowaniu nagród.

To jeszcze nie wszystko. Wydarzenie powinno spodobać się miłośnikom głośnych silników i mocnych brzmień. Cała impreza odbędzie się w stylistyce rockowej - zadbają o to zaproszone zespoły. Przed gośćmi wystąpią:

  • Mali Kamilianie z Tarnogórskiej Orkiestry Kamiliańskiej
  • Tarnogórska Szkoła Suzuki
  • R.S. Jazz Band
  • Noumen
  • RTG - Rockowe Tarnowskie Góry
  • Gunslinger
  • Plaster Cast
  • YllgenA
  • Proletaryat

Do tego fani motocykli będą mieli okazję, by podziwiać ich paradę. Odbędzie się także pokaz udzielania pierwszej pomocy. Pojawi się Tarnogórskie Stowarzyszenie Łucznicze. Na wydarzenie można również zabrać najmłodszych. Organizatorzy przygotowali dla nich dmuchańce, przejażdżki kucykiem i inne niespodzianki. Nie zabraknie oczywiście strefy gastronomicznej.

- Zeszłoroczna impreza spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem z Waszej strony, dlatego w tym roku nie śmiemy Was zawieść, szykując jeszcze więcej, jeszcze mocniej i jeszcze lepiej! - zapowiadają koordynatorzy.
Industriada 2024 w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

15. urodziny Industriady. Z jubilatką świętowały też Tarnowskie Góry w kopalni i sztolni

Autor: Urszula Gołkowska

03/06/2024

Tg zsap festiwal 2024

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry dla plastyków. Nadchodzi Międzynarodowy Śląski Festiwal Architektury, Sztuki i Rzemiosła

Autor: Urszula Gołkowska

05/06/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon