Fatum nieszczęśliwych wypadków. Nieprzytomny Ukrainiec leżał przy taśmie transportującej kruszywo

Do zdarzenia doszło w Radzionkowie. Przy taśmie transportującej kruszywo do kruszarki znaleziony został nieprzytomny Ukrainiec. Właściciel firmy rozpoczął reanimowanie mężczyzny. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Zdj. ilustracyjne
nieprzytomny Ukrainiec

W poniedziałek, 12 września około godziny 11:30 tarnogórscy policjanci otrzymali zgłoszenie do 44-letniego nieprzytomnego Ukraińca, znalezionego przy taśmie transportującej kruszywo. Do zdarzenia doszło w jednym z zakładów pracy przy ul. Nieznanego Żołnierza w Radzionkowie.

Właściciel firmy podjął się reanimacji

Jak informuje mł. asp. Jacek Mężyk, oficer prasowy tarnogórskiej policji, właściciel zakładu pracy rozpoczął reanimowanie nieprzytomnego mężczyzny. Po przyjeździe służb na miejsce 44-latek został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Początkowo policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który rzekomo miał wpaść do kruszarki. Informacja szybko została zweryfikowana.

Mężczyźnie przywrócono funkcje życiowe. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował Ukraińca do szpitala w Katowicach.

LPR

Może Cię zainteresować:

Nietypowy wypadek w Orzechu. Pracownik zapadł się pod ziemię

Autor: Martyna Urban

12/09/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon