Filmowe zakończenie lata w Ożarowicach. W planie dwie produkcje kinowe

Co prawda przed nami jeszcze kilka tygodni wakacji, ale i po nich będzie się działo coś ciekawego. Gmina Ożarowice zaprasza na wieczór z filmami na świeżym powietrzu.

Ożarowice kino plenerowe

Kino plenerowe 2023

W tym roku na wakacyjne seanse zapraszają Tarnowskie Góry, Świerklaniec, Zbrosławice, Nakło Śląskie. Podobne wydarzenie odbędzie się także w Ożarowicach. Biblioteka i Ośrodek Kultury w Tąpkowicach oraz Tarnogórskie Kino Plenerowe zapraszają na dwa seanse pod gwiazdami. Zostały one zaplanowane na ostatni weekend wakacji - 1 września. Projekcje będą mieć miejsce w Ożarowicach przy ulicy Sportowej 1.

Filmy, jakie zobaczymy tego wieczoru, wybiorą sami goście. Na facebookowym profilu Tarnogórskie Kino Plenerowe odbędzie się głosowanie. Zainteresowani będą mogli zadecydować, która z trzech propozycji najbardziej im pasuje. O godzinie 19:30 odbędzie się seans familijny, natomiast o 21:30 - kino dla starszych widzów. Godzina rozpoczęcia drugiej części została podana orientacyjnie i jest zależna od czasu trwania pierwszej projekcji. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. W przypadku złej pogody program może zostać zmieniony.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon