Górnik w Zbrosławicach, Zbrosławice na stadionie. Młodzi sportowcy poznali swoich idoli

W zeszłym tygodniu piłkarze śląskiego klubu przyjechali z wizytą do powiatu tarnogórskiego. Powitali ich wierni fani. Z kolei w poniedziałek, to właśnie oni wyprowadzili na murawę zawodników.

Górnik Zabrze w trasie

W zeszłym roku piłkarze gościli w Miasteczku Śląskim. Pozowali do zdjęć, rozdawali autografy i gadżety, zapraszali na mecze. Tym razem sportowa reprezentacja zawitała do Bierawy, a także do gminy Zbrosławice. Tam również chętnych do spotkania nie brakowało. 27 marca w Miedarach można było zobaczyć dwóch zawodników Górnika. Charakterystyczny czarny bus pojawił się w Miedarach. Wysiedli z niego Szymon Czyż i Michał Siplak. Gości przywitali młodzi oraz starsi kibice.

- Spotkanie było okazją do wspólnych zdjęć, zdobycia autografów piłkarzy, a nawet do zagrania w piłkę, bowiem w obu miejscowościach nasi piłkarze przeprowadzili krótkie zajęcia. Po wizycie Szymon Czyż mówił, że takie spotkania to kolejny powód, by na boisku dawać z siebie wszystko - wspominają urzędnicy miejscy.

Poniedziałek Wielkanocny był ważnym dniem dla Górnika. 1 kwietnia odbyło się spotkanie z Legią Warszawa. Partnerami społecznymi meczu zostały Zbrosławice oraz Bierawa. Młodzi fani z powiatu tarnogórskiego mieli wyjątkową okazję, by wprowadzić sportowców na murawę. To wspomnienie z pewnością na długo pozostanie w pamięci miłośników Górnika.

Górnik Zabrze w Miasteczku Śląskim 1

Może Cię zainteresować:

Zawodnicy Górnika Zabrze z wizytą w Miasteczku Śląskim. Czekało ich entuzjastyczne powitanie

Autor: Urszula Gołkowska

19/10/2023

Akcja

Może Cię zainteresować:

Kibice Górnika Zabrze zebrali 5 tys. zł dla Tworowskiego Pogotowia Ratunkowego

Autor: Redakcja TG

09/04/2020

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon