Zawodnicy Górnika Zabrze z wizytą w Miasteczku Śląskim. Czekało ich entuzjastyczne powitanie

Wczorajsza środa w Miasteczku miała barwy bieli, błękitu i czerwieni. To za sprawą piłkarzy Górnika, którzy przybyli przywitać się kibicami z powiatu tarnogórskiego.

Górnik Zabrze w Miasteczku Śląskim

Fani zespołu w końcu się doczekali. Wczoraj, 18 października, w Miasteczku pojawił się bus klubu. Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Ruszamy w miasto". Piłkarzy Górnika można było zobaczyć już w Rudnie, Pyskowicach, Toszku, Sośnicowicach czy Zabrzu.

- Miasteczko Śląskie jest Partnerem Społecznym najbliższego meczu Górnika Zabrze z Rakowem Częstochowa. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 22 października, w Zabrzu o godz. 17:30 - podają urzędnicy miejscy.

Rozentuzjazmowanych kibiców z Miasteczka powitali Piotr Krawczyk oraz Aleksander Tobolik. Chętni mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie czy poprosić o autograf. Rzecznik Górnika Konrad Kołakowski przygotował z kolei niespodzianki dla uczestników wydarzenia. Na młodych kibiców czekały vouchery na mecz, a także plany lekcji, chorągiewki oraz tatuaże. Nie zabrakło oczywiście Jorgusia - maskotki klubu. Zainteresowanych spotkaniem nie brakowało, a przed reprezentantami zabrzańskiego zespołu kolejny cel. Przystanek: Gaszowice (powiat rybnicki).

- Podkreślić należy doskonałą organizację Miasteczka Śląskiego (na miejscu czekało nawet nagłośnienie), jak również (a może przede wszystkim!) genialną atmosferę. Kibice rozwinęli transparent z nazwą MIASTECZKO ŚLĄSKIE, witając piłkarzy głośnym śpiewem - wspominają przedstawiciele Górnika.

- Piotr i Aleksander potrzebowali kilkudziesięciu minut, by każdy z bardzo licznie zgromadzonych kibiców otrzymał autograf czy zrobił sobie z graczami zdjęcie. Sympatycy Górnika zapewnili również o mocnym wsparciu podczas starcia z Rakowem - dodają.
Fitness miasteczko Śląskie

Może Cię zainteresować:

Zadbaj o zdrowy organizm i ładną sylwetkę. Miasteczko Śląskie zaprasza na fitness

Autor: Urszula Gołkowska

06/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon