Hala Sportowa w Tarnowskich Górach powraca. Ponowne otwarcie obiektu już dziś

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników wspinaczki czy squasha. Już dzisiaj mogą skorzystać z oferty tarnogórskiej Hali Sportowej. Niebawem powrócą także zajęcia stałe.

Urszula Gołkowska
Tarnowskie góry hala sportowa

Błyskawiczna powódź, zapadlisko i zamknięcie hali

Tegoroczne Gwarki okazały się brzemienne w skutkach nie tylko dla obiektów w ścisłym centrum. Jak z pewnością wszyscy pamiętają, bo naprawdę trudno ten wieczór zapomnieć, pierwszy dzień święta miasta rozpoczął się od ulewy stulecia. Woda zalała Tarnowskie Góry, w wielu miejscach utrudniła lub nawet uniemożliwiła przejazd i wlewała się do piwnic. Duże straty pojawiły się także przy Obwodnicy 8. Na parkingu przy Hali Sportowej powstało zapadlisko. Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników, obiekt został tymczasowo zamknięty.

Hala Sportowa pozostaje zamknięta od kilkunastu dni. KKS Tarnowskie Góry spychany po okolicznych halach.

Zakładano, że obiekt będzie można udostępnić zawodnikom pod koniec października. Później datę tę przesunięto na połowę listopada. Na skorzystanie z hali trzeba było trochę poczekać, ale i to już za nami.

Hala Sportowa znów otwarta

No i doczekaliśmy się. Dziś, 17 listopada, znowu można korzystać z atrakcji Hali Sportowej. Na stęsknionych wyzwań czeka ścianka wspinaczkowa, korty squash oraz arena główna. To nie koniec dobrych wieści. Od najbliższego poniedziałku, 21 listopada, powracają także zajęcia fitness, sekcje wspinaczkowe i sekcje squasha.

- Cieszymy się, że znów będziemy mogli Was zobaczyć. Czekamy na Was z niecierpliwością - zapraszają opiekunowie obiektu.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon