Hala Sportowa za darmo? Właśnie dziś rusza akcja Aktywne Tarnowskie Góry!

Mieszkańcy naszego miasta mogą przez cały miesiąc nieodpłatnie zarezerwować boisko i zagrać ze znajomymi. Poznajcie szczegóły programu.

Urszula Gołkowska
Tarnowskie góry hala sportowa

Aktywne Tarnowskie Góry 2023

Dzisiaj, 1 sierpnia, rozpoczyna się akcja, która ma zachęcić do zadbania o sprawność fizyczną oraz promować zdrowy tryb życia. Przez cały miesiąc Hala Sportowa otwiera swoje drzwi przez większymi i początkującymi miłośnikami aktywnego spędzania czasu wolnego. Od poniedziałku do piątku w godzinach: 15:00-17:00 można nieodpłatnie zarezerwować kawałek boiska. Do dyspozycji tarnogórzan oddana zostanie arena główna.

- Oznacza to, że w tych godzinach możecie grać m.in. w koszykówkę, siatkówkę lub badmintona całkowicie za darmo. Jednakże przed wejściem na arenę należy okazać dokument potwierdzający zameldowanie w Tarnowskich Górach - tłumaczą właściciele obiektu.

Rezerwacji można dokonać na dwa sposoby. Zainteresowani zgłaszają się w kasach Hali Sportowej lub umawiają się telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 32 393 39 31. Akcja trwa do końca sierpnia. Arena główna może zostać podzielona na trzy części, by na każdej odbywały się osobne zajęcia. Za wypożyczenie sprzętu dodatkowo zapłacimy według cennika Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Park Wodny w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Park Wodny zaprasza. Sprawdź atrakcje, godziny otwarcia i bilety

Autor: Urszula Gołkowska

07/06/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon