I Bieg po Truskawkę w gminie Zbrosławice. Zapisy już otwarte

W powiecie tarnogórskim odbędzie się w tym roku pierwsza edycja imprezy dla miłośników sportu i... truskawek. Księży Las zaprasza.

Bieg po truskawkę księży las

Bieg po Truskawkę 2023

Przed nami ciekawe wydarzenie, jakie odbędzie się w gminie Zbrosławice. Fundacja Bieg Rolnika organizuje Bieg po Truskawkę. Trasa poprowadzona będzie w Księżym Lesie, także polami. Dystans do pokonania to 10 kilometrów. Tematem przewodnim imprezy będzie oczywiście truskawka.

Wydarzenie odbędzie się w sezonie letnim - 24 czerwca. Zapisy prowadzone są przez stronę internetową. Zgłaszać mogą się osoby od 16 lat (niepełnoletni za zgodą rodzica). Opłaty startowe wynoszą: 50 zł (do dnia 30.04) lub 60 zł (do dnia 09.06). Zwolnieni są z nich zawodnicy powyżej 65. roku życia.

Na przebycie wyznaczonej trasy uczestnicy będą mieli 90 minut. Trzy najszybsze panie i trzech najszybszych panów zdobędzie statuetki. Natomiast w ramach pakietu startowego każdy biegacz może liczyć na: numer startowy z czipem zwrotnym do pomiaru czasu, gadżet biegowy, pamiątkowy medal po ukończeniu biegu i marszu NW w regulaminowym czasie, kupon na posiłek na mecie, butelkę wody mineralnej, punkty z wodą, niespodzianki ufundowane przez partnerów zawodów.

Tworogowska dycha po trowie

Może Cię zainteresować:

Tworogowska dycha po trowie 2023. Zapisy już ruszyły!

Autor: Urszula Gołkowska

20/02/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon