I Piknik Integracyjny w Strzybnicy. Organizuje go Środowiskowy Dom Samopomocy

W jednej z dzielnic Tarnowskich Gór odbędzie się wydarzenie dla mieszkających w pobliżu seniorów oraz podopiecznych ośrodka. Będzie to okazja do wspólnego spędzenia czasu przy rozmowach i kawie.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnowskich Górach
Piknik integracyjny strzybnica

Piknik Integracyjny w Strzybnicy

Środowiskowy Dom Samopomocy to wyjątkowe miejsce. Placówka świadczy wsparcie dla osób przewlekle psychicznie chorych oraz niepełnosprawnych intelektualnie. Pracownicy ŚDS każdego dnia wspierają i rozwijają umiejętności podopiecznych. Chcą także przybliżyć ich sytuację lokalnej społeczności. Niedawno zainicjowali nowy pomysł.

Strzybnicka placówka zaprasza seniorów na spotkanie integracyjne. Odbędzie się ono w najbliższy czwartek, 10 czerwca. Miejscem wydarzenia będzie ogród Środowiskowego Domu Samopomocy (ul. Strzybnicka 3, obok żłobka). Piknik rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 12:00. Dla gości przygotowane zostaną występy muzyczne, zabawy integracyjne czy poczęstunek w postaci kawy oraz ciasta.

Kochani Seniorzy ze Strzybnicy - często rozmawiamy z Wami, gdy spacerujecie obok naszego ośrodka - pytacie, doradzacie, motywujecie, wspieracie. Wpadliśmy więc na pomysł, żeby lepiej się poznać, zapraszamy Was na spotkanie integracyjne do naszego ogrodu na kawę i coś słodkiego - zachęcają organizatorzy wydarzenia. - Jeśli macie ochotę i czas, to spędźmy go wspólnie - będzie nam bardzo miło… a może to będzie początek cyklicznych naszych wspólnych spotkań - dodają.
Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Pomagają, szkolą, usamodzielniają i dobrze się bawią, czyli o Środowiskowym Domu Samopomocy

Autor: Urszula Gołkowska

28/09/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon