III Tarnogórska Noc Muzyczna 2022! Wiemy już, gdzie i kiedy się odbędzie

Przed nami kolejna edycja wydarzenia, na które wielu mieszkańców co roku czeka z niecierpliwością. Jakie muzyczne dania tym razem zaserwują nam muzycy z Osady Jana?

UM Tarnowskie Góry
III Tarnogórska Noc Muzyczna 2022

III Tarnogórska Noc Muzyczna 2022

Miłośnicy nie tylko klasyki powinni zarezerwować sobie piątkowy wieczór 1 lipca. Właśnie wtedy swój coroczny koncert zaplanowała Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach.

W te wakacje wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Muzyczne Grillowanie". Jak zapowiadają organizatorzy, goście będą mogli usłyszeć największe hity zaprezentowane podczas koncertu "Latino w mieście gwarków". Przez muzyczną ucztę poprowadzi nas Mariusz Jarzombek.

Koncert odbędzie się 1 lipca na terenie Parku Repeckiego, a dokładniej - przy schodach obok stadionu TS Tarnowiczanka. Rozpocznie się o godzinie 20:30. Kolejna dobra informacja: wstęp jest bezpłatny!

- Nawiązujemy do najlepszych tradycji, m.in. Sommernachtskonzert Schönbrunn Wiedeńskich Filharmoników czy Saisonabschlusskonzertes Berlińskich Filharmoników na Waldbühne w Berlinie. W wydaniu tarnogórskim będzie to Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta - z mocno rozrywkowym i sentymentalnym repertuarem, podlanym sosem muzyki latino - zapraszają artyści.
Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach
Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w TCK

Może Cię zainteresować:

Latynoskie rytmy w Srebrnym Mieście. Na scenie Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta i gość specjalny

Autor: Urszula Gołkowska

09/05/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon