Latynoskie rytmy w Srebrnym Mieście. Na scenie Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta i gość specjalny

Za nami bardzo muzyczny weekend. W Tarnowskich Górach można było posłuchać aż dwóch koncertów uznanej i popularnej grupy, a to jeszcze nie koniec...

"Latino w Mieście Gwarków"

Pod taką nazwą odbyła się szósta już edycja Koncertu Wiosennego w Tarnowskich Górach. Swój repertuar prezentuje podczas wydarzeń nagradzana Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta. Tym razem naszym muzykom towarzyszył gość specjalny - kubańsko-polski artysta José Torres. Nie mogło więc zabraknąć gorących, tanecznych utworów. Koncerty odbyły się 6 oraz 7 maja w Tarnogórskim Centrum Kultury i cieszyły niemałym zainteresowaniem. Wszystkie bilety zostały wykupione.

Osoby, którym udało się zdobyć wejściówkę, z pewnością cieszą się niezapomnianymi wspomnieniami. Zainteresowanym nie mającym tego szczęścia przekazujemy dobrą wiadomość. Na kanale tarnogórskiej orkiestry na platformie YouTube ma pojawić się retransmisja wydarzenia.

To jeszcze nie koniec atrakcji. Kamilianie zapowiadają, że mają w planach kolejny występ. Przypomnijmy, że muzycy otrzymali dofinansowanie na przeprowadzenie III Tarnogórskiej Nocy Muzycznej. Jest to wydarzenie, podczas którego mieszkańcy i przyjezdni goście mogą posłuchać znanych utworów w plenerze.

- Magiczne koncerty, których pierwsza odsłona odbyła się w Parku Piny w 2019 roku, a druga w Parku Kamiliańskim, były tak znakomite, że... trzeba je powtarzać! - wspominają artyści.
Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Pierwszy clip Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej w Tarnowskich Górach. Film podbija Internet

Autor: Urszula Gołkowska

15/11/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon