IV Tarnogórska Noc Muzyczna za nami. W repertuarze utrwory Eda Sheerana, AC/DC czy Guns N'Roses

To już czwarte wydarzenie zorganizowane przez Kamiliańską Orkiestrę Dętą. W tym roku kilkanaście utworów w wykonaniu muzyków uczestnicy usłyszeli w Parku Ojców Kamilianów. W repertuarze nie zabrakło utworów od Eda Sheerana, AC/DC czy Guns N'Roses.

Bartosz Płonka
Kamiliańska noc muzyczna

Tarnogórska Noc Muzyczna 2023 za nami

W tym roku IV Tarnogórska Noc Muzyczna odbyła się w piątek, 7 lipca. Wydarzenie przebiegło bez niemiłych niespodzianek. Dla porównaniu w 2022 roku pod koniec wydarzenia rozpoczęła się ulewa, a goście uciekali przez nadchodzącą burzą.

Jak co roku repertuar, który wykonało 60 muzyków obfitował w popularne utworu. Nie zabrakło coverów kawałków Adel, Eda Sheerana, zespołu Måneskin, AC/DC czy też Guns N' Roses. Podczas wydarzenia wystąpili także członkowie In Tempore - Kameralnego Zespołu Wokalnego. IV Tarnogórska Noc Muzyczna odbyła się pod hasłem "świat czterech żywiołów"

- Dziękujemy, że byliście z nami, za każde słowo, wspólne śpiewanie, za oklaski i tradycyjnie ogromną frekwencję. Dziękujemy Publiczności oraz naszym cudownym współwykonawcom - podsumowali wydarzenie organizatorzy.

Akcja krwiodawstwa Bądź Krewnym Kamilianów

Może Cię zainteresować:

Wszyscy Krewni Kamilianów oddają dziś krew. Takie atrakcje czekały na uczestników akcji!

Autor: Urszula Gołkowska

29/10/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon