Kalety w przebojowym stylu. Przed nami XX Ogólnopolski Turniej Rock&Rolla

Już w najbliższą sobotę parkiet Miejskiego Domu Kultury zapłonie od entuzjazmu pretendentów do tytułu najlepszych tancerzy. Dodatkowo odbędzie się także konkurs na najciekawsze przebranie. Będzie na co popatrzeć!

Rock Time
Kalety turniej rock and rolla

Ogólnopolski Turniej Rock&Rolla w Kaletach

Leśny Zakątek Śląska to także miejsce corocznych tanecznych zmagań par z różnych stron kraju. W sobotę, 18 listopada, zawodnicy po raz dwudziesty zaprezentują swoje zdolności na parkiecie. Wydarzenie organizowane przez grupę Rock Time odbędzie się w siedzibie Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Lublinieckiej 2. Przeznaczone jest nie tylko dla uczestników konkursu. Chętni mogą przyglądać się tanecznym popisom i kibicować faworytom.

Jury oceni technikę, interpretację muzyki, elementy choreografii oraz całokształt prezentacji zawodników. Publiczność także będzie mogła przyznać swoją własną nagrodę wybranej parze. To jeszcze nie wszystkie atrakcje! Równolegle odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie. Biorąc pod uwagę kreatywność zawodników, może się to okazać nawet równie ciekawe, co same rock and rollowe figury.

Plan imprezy

  • 15:45 - rejestracja i odbiór numerków dla tancerzy
  • 16:00 - próba parkietu
  • 17:00 - rozpoczęcie konkursu
  • 18:30 - zakończenie i wręczenie nagród
  • 19:00 -… after party
- Jak to w zwyczaju listopadowej edycji, konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszym etapie (25 min) - na parkiecie prezentować się będą wszyscy uczestnicy. W drugim etapie (20 min) sędziowie wyeliminują pary, które prezentują niższy poziom. Do trzeciego etapu - finału sędziowie wyłonią pary, które najlepiej będą prezentowały się na parkiecie - zapowiadają organizatorzy.
Maraton Rock and Rolla w Kaletach

Może Cię zainteresować:

Rock and roll królował w Kaletach. Za nami X plenerowy Maraton Swing Show

Autor: Urszula Gołkowska

01/06/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon