Kino plenerowe w Parku Miejskim. Co na ekranie?

Jutro, 12 sierpnia, rozpoczyna się kolejna edycja letnich spotkań z kinematografią w centrum miasta. Co w tym roku przygotowali organizatorzy?

Kino plenerowe w Tarnowskich Górach

Tarnogórskie Kino Plenerowe 2021

Pojawia się kolejna okazja, by zobaczyć ciekawy film poza domem. W ramach trzech wydarzeń przewidziane jest sześć filmów: trzy dla całej rodziny i trzy dla starszej publiczności. Seanse odbywają się przy muszli w Parku Miejskim.

Harmonogram

  • 12 sierpnia (czwartek)
  • 19 sierpnia (czwartek)
  • 26 sierpnia (czwartek)

Każde spotkanie rozpoczyna się filmem familijnym o godzinie 20:00. Drugi seans zaplanowany jest na godzinę 22:00. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc siedzących, dobrze jest zabrać własne leżaki lub koc. Na gości czeka dodatkowo strefa gastronomiczna (churrosy, nachosy, popcorn, kawa). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

- Pamiętajcie - to Wy decydujecie o tym, co będziemy oglądać! W formie głosowania internetowego, publiczność wybierze jedną z trzech propozycji - przypominają organizatorzy.

Podczas jutrzejszego spotkania na ekranie zobaczymy wybrane przez tarnogórzan: "Był
sobie pies" oraz "John Wick 3".

Koncert Muzyki Filmowej

W ostatnią niedzielę miesiąca - 29 sierpnia - również w Parku Miejskim odbędzie się jeszcze jedno wydarzenie. Tym razem nie projekcja, ale koncert, podczas którego usłyszmy ścieżki dźwiękowe znanych superprodukcji. O godzinie 19:00 przed publicznością zaprezentuje się Unique String Quartet.

- Członkinie Unique String Quartet prowadząc na co dzień ożywione życie zawodowe, współpracują z takimi zespołami, jak: orkiestra Opery Śląskiej w Bytomiu, Neue Philharmonie Munchen, Filharmonia Gorzowska, Filharmonia Bałtycka, Bielska Orkiestra Kameralna czy Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna "Archetti" - informują organizatorzy.

Zainteresowanych filmowymi wydarzeniami zapraszamy także do sprawdzenia repertuaru innych kin plenerowych na ternie naszego powiatu:

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon