Klub z naszego miasta z kolejnymi medalami. Złoto i brąz dla Judo Ahinsa

Przedstawiciele Tarnowskich Gór wzięli udział w międzynarodowych zmaganiach sportowych. Jak zaprezentowali się zawodnicy?

Judo Ahinsa z medalami

Trwa TIGER CUP 2021 w Oleśnicy. Wydarzenie odbywa się według następującego harmonogramu:

• 20.11 - Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
  • 21.11 - Puchar Polski Juniorek i Juniorów
  • 22.11 - Trening Camp

W zawodach uczestniczyli także sportowcy z tarnogórskiego klubu Judo Ahinsa. Wczoraj, 21 listopada, dwóch z nich stanęło na podium. Natalia Horzela zdobyła 1 miejsce, natomiast Łukasz Szołtysik - brązowy medal.

- Dzień wcześniej Natalia wywalczyła 5 miejsce w Pucharze Polski Juniorek Młodszych - dodają przedstawiciele klubu. - Gratulujemy wszystkim zawodnikom - cieszą się.

Mieszkanka naszego powiatu mistrzynią w judo. Złoto na Otwartych Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych

Poniżej zobaczyć można nagrania z walk.

Podczas zawodów bardzo dobrze zaprezentowała się także pochodząca z naszego powiatu Julia Bulanda. Zdobyła pierwsze miejsce w Pucharze Polski Juniorów i Juniorek w kategorii 57 kilogramów. Julia reprezentuje klub GKS "Czarni" Bytom.

- Start w juniorach uważam za bardzo udany. Po czterech mocnych walkach stanęłam po raz kolejny na najwyższym stopniu podium - opowiada zawodniczka. - Były to moje ostatnie zawody w tym sezonie. Mimo to dalej trenujemy i nie zwalniamy tempa - zapewnia.

Kolejny złoty medal dla mieszkanki naszego powiatu. Julia Bulanda znów na podium